На непідконтрольній території Донбасу вперше визнали борги перед Україною

Бойовики заговорили про погашення боргів перед українським бюджетом.

У Мінську завершилися переговори тристоронньої контактної групи.

Про це повідомила прес-секретар представника України у трьохсторонні групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

Так, за її словами, соціально-економічна підгрупа обговорює питання забезпечення вугіллям українських ТЕС і відновлення ліній електропередач.

"Механізм розрахунків за воду перед Україною, яку споживають в окремих районах Луганської області, погоджений з урахуванням гарантій з боку Росії цих платежів. Фактично, вперше на непідконтрольній Україні частині Донбасу визнали проблему наявності боргів перед українським бюджетом та необхідність їх погашення", - зауважила Оліфер.

Нагадаємо, що на переговорах у Мінску бойовики заблокували питання обміну заручниками. Питання про обмін заручниками заблокували представники окремих районів Донецької і Луганської областей.

Нагадаємо, що 13 січня, у Мінську відбулося перше цього року засідання Тристоронньої контактної групи, під час якого були досягнуті домовленості про повернення українських громадян з полону. За ініціативою України всі сторони прийшли до взаємної згоди найближчим часом звільнити 25 осіб з української сторони та 36 бойовиків. У першу чергу звільнятимуть поранених, важко хворих і жінок.

Проте 20 січня бойовики "ДНР" і "ЛНР" в останній момент відмовилися обмінювати полонених

В Минске окончено заседание Трехсторонней контактной группы. Прекращение огня и отвод тяжелых вооружений остаётся ключ...

Posted by Darka Olifer on Wednesday, January 27, 2016

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: