Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На окупованому півострові зробили обов’язковими обшуки у кримських татар

У Криму розпорядилися розшукати громадські організації та неформальні спільноти, у яких є мережа підрозділів на півострові з числом учасників не менше 50 осіб.

В окупованому Росією Криму так звана влада зробила обов'язковими перевірки вдома у кримських татар.

Документ «міністерства внутрішньої політики інформації і зв'язку Криму» отримала в розпорядження  громадська організація «КримSOS».

Зазначається, що відомство розпорядилося розшукати громадські організації та неформальні спільноти, у яких є мережа підрозділів на півострові з числом учасників не менше 50 осіб.

Також в Криму мають намір розірвати муніципальні контракти з юридичними і фізичними особами - підприємцями, які є організаторами масових протестів.

Влада окупованого півострова назвали метою таких дій "аналіз суспільно-політичної ситуації в Криму".

ВідеоФСБ влаштувала полювання в Бахчисараї на активістів кримськотатарського руху

На думку кримськотатарських активістів, це розпорядження насправді спрямоване на усунення будь-яких проявів громадянської активності на півострові. Також російська влада Криму хоче зробити підконтрольними за допомогою обшуків блогерів і приватних підприємців, які підтримують сім'ї політичних в'язнів.

Раніше сьогодні, 8 листопада, повідомлялося, що в окупованому Криму російські силовики проводять обшуки у місцевих активістів і затримують їх. У Бахчисараї під прицілом уваги окупантів опинився громадський активіст Сейтумеров Сейтумер. Зараз Сейтумера Сейтумерова відвезли до поліції Бахчисарая. Адвокат намагається потрапити до свого підзахисного.

Залиште свій коментар

Вибір редакції