Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На островах із коханкою: депутат Немировський і дружина публічно звинуватили одне одного у подружній зраді

Переписка політика з жінкою у соцмережі спричинила гучний скандал.

Скандальним виявився процес розлучення народного депутата Андрія Немировського, котрий узявся публічно з'ясовувати стосунки зі своєю дружиною Тамілою Ульяновою. Вона теж мовчати не стала і виклала в мережу компромат на нардепа, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Обмінюватися звинуваченнями подружжя вирішило у Facebook. Спершу Немировський оголосив, що подає на розлучення, а потім заявив, що дружина його зрадила і тепер має спокійно і з гідністю відпустити. "В моєму житті було два кохання - дружина та моя Україна. Зараз залишилося одне! Я знаю точно, що моя країна мене не зрадить! Бо в мене нічого більше не залишиться... бо в мене нічого більше немає", - твердить депутат.

ВідеоДепутат Андрій Немировський взявся з'ясовувати стосунки зі своєю дружиною у Facebook

Спершу Немировський оголосив, що подає на розлучення, а потім заявив, що дружина його зрадила і тепер має спокійно і з гідністю відпустити. Тут уже слово взяла Таміла Ульянова - заявила, що чоловік зі своєю пасією бізнес-класом полетів до Домінікани, де відпочиває вже два тижні. І розповіла про його наркотичні експерименти.

Депутат Андрій Немировський взявся з'ясовувати стосунки зі своєю дружиною у Facebook

Потім слово взяла Таміла, котра супроводила свій допис особистим листуванням Немировського та фотографіями з його новою дівчиною. Ульянова, з якою нардеп був одружений п’ять років і виховував двох дітей, заявила, що чоловік зі своєю пасією бізнес-класом полетів до Домінікани, де відпочиває вже два тижні. І розповіла про його наркотичні експерименти.

Немировський пообіцяв прокоментувати ситуацію, але не раніше 10 лютого – після повернення з Домінікани. А от із його дружиною ТСН вдалося поговорити. "Після того, як він почав виставляти пости – брудні, брехливі пости про мене, про те, що я його начебто зрадила, сидячи дома з дітьми, а він у цей час відпочиває на островах із коханкою, я все-таки вирішила йому відповісти в такій формі. Мій Facebook був заблокований – імовірно, ані він, ані його друзі про себе правду слухати не хочуть", - вважає Ульянова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції