Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"На паперть ходжу": Азаров розповів, за що живе у Росії чотири роки

Колишній український прем’єр запевнив, що повернеться до України.

Колишній прем'єр-міністр Микола Азаров, який переховується в Росії, після втечі з України упродовж чотирьох років живе за рахунок заощаджень.

Про це повідомляє "Українська правда".

"На паперть ходжу, знімаю шапку і ходжу. У мене достатньо заощаджень, щоби жити скромно, але я не скаржуся. Я ніколи не брав хабарі в Україні", - відповів він на запитання української журналістки.

Також утікач обурився, що в Києві за чотири роки влада нібито нічого не зробила.

"За 4 роки що-небудь зроблено щодо Воскресенсько-Подільського переходу? Що за 4 роки зроблено, крім того, що зробили ми? Люди виїжджають, закрилися підприємства. Але ж коли я був прем'єром, такого не було" - поскаржився Азаров.

За словами колишнього глави Кабміну, йому "є що сказати українському народу, на відміну від всієї вашої шобли, яку ви тут представляєте".

"І зараз я знаю, як вийти з цієї кризи, але вас це не цікавить. Із задоволенням повернуся до України і буду жити на заощадження, які є, на ту пенсію, яку отримую. Я знаю, який режим зараз, але я повернуся до України", - резюмував Азаров.

Нагадаємо, 22 травня 2017 року Генеральна прокуратура України передала до Печерського районного суду клопотання дозволити розпочати заочне розслідування щодо екс-прем'єра Миколи Азарова.

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявляв, що не виключає оголошення підозри в державній зраді та посяганні на зміну територіального і державного устрою країни Азарову.

Залиште свій коментар

Вибір редакції