Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"На плівках не мій голос", - Ковалів про скандальний аудіозапис нібито наради в Гончарука

У записах лунають образливі характеристики на адресу президента.

Заступниця керівника Офісу президента Юлія Ковалів заперечила, що її голос є на скандальних аудіо, які ніби були записані під час наради в прем'єр-міністра Олексія Гончарука.

"На плівках, які були поширені сьогодні в соціальних мережах, я вказана як один із учасників зустрічі, де обговорювалися економічні питання. Будь-хто, знайомий зі мною, скаже, що на плівках не мій голос і не мій стиль спілкування. А якщо ці переговори справді мали місце, то я не знаю ні коли, ні де вони відбувалися", - написала Ковалів у Facebook.

На плівках, які були поширені сьогодні в соціальних мережах, я вказана як один із учасників зустрічі, де обговорювалися...

Опубліковано Yuliya Kovaliv Середа, 15 січня 2020 р.

Нагадаємо, 15 січня на YouTube-каналі "Как обмануть президента" виклали два аудіозаписи. На них - нібито розмови під час наради в прем'єр-міністра Олексія Гончарука. Вказано, ніби також записані голоси міністерки фінансів Оксани Маркарової, голови Нацбанку Якова Смолія, першої заступниці голови Нацбанку Катерини Рожкової, заступниці керівника Офісу президента Юлії Ковалів (заперечила, що то була вона). Голоси розмовляли про курс долара, а також інші економічні питання перед зустріччю із президентом Володимиром Зеленським. У розмові лунали образливі характеристики на адресу керівника держави - мовляв, він нічого не тямить в економіці.

Справжність цих записів не підтверджена. Подібна нарада в такому складі була місяць тому, в середині грудня, про що свідчить новина на сайті Нацбанку.

нарада в Гончарука
Національний банк України

Пресслужба Кабміну зазначила, що "не має інформації щодо справжності жодного аудіо- чи відеозапису, що розповсюджуються у мережі Інтернет. Інформація щодо заяви про відставку прем'єр-міністра не відповідає дійсності".

DT.ua із посиланням на джерела пише, ніби це - перші дві із 14 частин запису. Мовляв, ці аудіоролики спеціально оприлюднили перед засіданням фракції "Слуги народу", аби були підстави оголосити недовіру уряду.

Під час закритого засідання парламентська фракція "Слуга народу" обговорила цей скандал, навіть провели сигнальне голосування щодо можливої відставки прем’єр-міністра. Про це розповіла нардепка від цієї політсили Ірина Верещук. Вона зауважила, що жодних юридичних наслідків навіть проведене в сесійній залі парламенту голосування не може мати, адже глава уряду має "річний імунітет" на відставку через затвердження плану дій Кабінету міністрів і бюджету держави.

Залиште свій коментар

Вибір редакції