На помічника нардепа Кожем'якіна напали з ножем і лякали перфоратором

Дата публікації
Перегляди
4034
На помічника нардепа Кожем'якіна напали з ножем і лякали перфоратором

Кожем'якін заявив про напад на свого помічника

При нападі на євромайданівців постраждали жінки.

В Іллічівську на Одещині скоєно напад на помічника народного депутата Андрія Кожем'якіна Василя Бугайчука. Про це повідомляє прес-служба партії "Батьківщина".

Інформацію про напад поширив Кожем'якін на брифінгу у Штабі національного спротиву. Зі слів депутата, напад відбувся під час збирання підписів бажаючих вступити до Всеукраїнського об'єднання "Майдан".

"Мій помічник стояв біля столів, куди підходили люди, щоб вступити у громадську організацію. З будинку, біля якого були розташовані столи, десь з 8-го поверху вниз полетіли цеглини. Одній жінці цеглина потрапила у голову, іншій зламала плече", - заявив політик.

Кожем'якін заявив, що Бугайчук кинувся до зловмисників з метою їх затримати. Ті кілька разів вдарили його ножем, а потім погрожували перфоратором розбити голову.

"Тільки завдяки тому, що підбігли люди, Василя вдалося врятувати", - заявив депутат.

Голова молодіжної організації "Батьківщина молода" Іван Крулько додав, що нападники переховуються у виконкомі Іллічівська. "Вони під захистом правоохоронних органів", - вважає активіст.

Кожем'якін зазначив, що як голова комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності має намір відреагувати і "вимагати від міністра Захарченка вжити всі заходи для того, щоб знайти і покарати бандитів".

Раніше повідомлялося, що у Харкові Луценка та його дружину облили зеленкою.