"На посаді заступника вже за третього міністра": Ляшко прокоментував ймовірне призначення головою МОЗ

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"На посаді заступника вже за третього міністра": Ляшко прокоментував ймовірне призначення головою МОЗ

Право на владу

У Раді з'явилося подання про звільнення міністра охорони здоров'я.

Зміни в Міністерстві охорони здоров'я відбуваються тільки після того, як Верховна Рада зробить певні голосування. 

Так заступник глави МОЗ, головний санлікар Віктор Ляшко прокоментував ймовірне призначення керівником міністерства під час зустрічі із журналістами у МОЗ 15 травня.

На запитання, чи пропонували йому крісло, Ляшко відповів: "Я на посаді заступника міністра вже за третього міністра. Кожний раз під час зміні чи певних локаціях, хтось комусь щось пропонує і обговорює. Тому некоректно зараз з мого боку коментувати якісь такі речі. Є міністр, є заступник міністра. У кожного є своя сфера відповідальності".

Ляшко наголосив, що "всьому свій час", а тому не став коментувати якісь свої рішення, якщо очолить МОЗ. Він пообіцяв, якщо таке відбудеться, то збереться з журналістами. 

"Я вам офіційно обіцяю. Якшо відбудуться якісь зміни в 22-23 році, то вони будуть присвячені такому спілкуванні в доброзичливій обстановці з чашкою чаю", - сказав він. 

Як повідомлялося, наприкінці квітня народні депутати зібрали 150 підписів, необхідних для скликання позачергового засідання Верховної Ради щодо відставки міністра Степанова. Збір підписів ініціював "Голос". 

У п'ятницю, 14 травня, речниця голови ВРУ Ольга Туній у Facebook повідомила, що до Верховної Ради України таки надійшло подання прем’єр-міністра України про відставку міністра охорони здоров’я.

Новини України: після свят у ВР розглянуть питання відставки Максима Степанова

Новини України: після свят у ВР розглянуть питання відставки Максима Степанова

 

Наступна публікація