На посаду спеціального антикорупційного прокурора відібрали двох кандидатів

На посаду спеціального антикорупційного прокурора відібрали двох кандидатів

Віталій Касько (ліворуч) і Роман Говда претендують на посаду спеціального антикорупційного прокурора

Говду називають людиною Шокіна, а Каська ніби хочуть бачити ЄС та США.

1 грудня, як обіцяє президент Петро Порошенко, в Україні мають призначити спеціального антикорупційного прокурора. Він мусить стати "страшним сном" для продажних чиновників, суддів, правоохоронців і президентів із прем'єрами також, незалежно від імені й прізвища.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.

Цього тижня в країні сталася небувала річ. Як обирають такого прокурора, можна було бачити в прямій трансляції. Усе – ніби надзвичайно прозоро. Але насправді там – справжня "війна" між чиновниками, лобістами, держустановами.

Після "відсіювання" кандидатів залишилося двоє. Тепер реально за крісло антикорупційного прокурора змагаються Роман Говда та Віталій Касько. І перший, і другий – заступники генпрокурора. От тільки, як розповідають поінформовані джерела, Роман Говда – неофіційна кандидатура від Віктора Шокіна. А Віталія Каська, за неофіційною інформацією, хочуть бачити в кріслі антикорупційного прокурора європейці та американці. Касько став відомим після справи про "діамантових" прокурорів, чим порушив корпоративне правило "захисту своїх".

Більше подробиць дивіться в сюжеті кореспондента ТСН Станіслава Ясинського та читайте ексклюзивне інтерв'ю з Віталієм Каськом.

Як в Україні обирають антикорупційного прокурора

Як в Україні обирають антикорупційного прокурора

Повʼязані теми:

Наступна публікація