Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На сайті президента з'явилась петиція про перенесення другого туру виборів

Автор петиції пропонує провести голосування 21 липня.

На сайті президента України з'явилася петиція про перенесення дати другого туру виборів. На 15:00 18 квітня вона зібрала понад 1,8 тисяч підписів.

Автор петиції - Севрюк Тетяна. Вона пропонує перенести голосування з 21 квітня на 21 липня, аби "привести законодаство щодо виборів президента до сучасних вимог". "Україна виявилася не готовою до проведення виборів президента в умовах гібридної війни з Росією, ані в законодавчому полі, ані з боку інформаційної безпеки, ані з боку дотримання кандидатами демократичних політичних засад", – йдеться у тексті петиції.

Автор вимагає, аби правоохоронні органи перевірили інформацію на сайті "Миротворець" щодо фінансування кандидата в президенти Володимира Зеленського, провести аудит "Укроборонпрому" і оприлюднити його результати до 21 липня нинішнього року.

Крім того, вимогою Севрюк є подання у парламент законопроекту "Про вибори президента України". Там прописати обов'язкове проведення дебатів перед другим туром, перевіркe на алкогольну і наркозалежність у міжнародній антидопінговій лабораторії для всіх кандидатів, представлення кандидатами своєї програми. За невиконання пунктів, зазначає автор петиції, кандидата варто знімати з виборчих перегонів. Одним з пунктів петиції є процедура імпічменту, якщо президент не виконає взятих на себе зобов'язань.  

"У разі невиконання нашого звернення, залишаємо за собою право відстоювати свої права на мирних, безстрокових акціях протесту", - йдеться у петиції.

Нагадаємо, 31 березня, відбувся перший тур виборів президента. Через тиждень, 7 квітня, Центральна виборча комісія підрахувала всі голоси українців та офіційно оголосила, що до другого туру виходять Володимир Зеленський та Петро Порошенко. Зеленський отримав 30,24% (5 714 034), а Порошенко - 15,95% (3 014 609).

ВідеоЗа рейтингами соціологів, Порошенко відстає від Зеленського на 40%

Соціологічна група "Рейтинг" опитала три тисячі українців. Серед тих, хто точно йде на вибори, за Зеленського готові віддати голоси 71% українців. За чинного президента  Петра Порошенка - 28,5%.  

За рейтингами соціологів, Порошенко відстає від Зеленського на 40%

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції