Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На суді Чечетов намагався перекласти провину на Рибака та Олійника

Екс-регіонала не прийшов підтримати жоден із його колишніх соратників.

Під час засідання суду у справі Михайла Чечетова, зала була майже порожня - екс-регіонала підтримали лише дружина і донька, а жоден із колишніх соратників так і не прийшов, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Колишньому нардепу закидають зловживання владою та фальсифікацію документів лічильної комісії під час голосування за диктаторські законі 16 січня 2014 року. Слідство вважає, що це голосування призвело до тяжких наслідків, а Чечетов як член лічильної комісії затвердив неправдиві дані.

Перша частина засідання тривала 10 хвилин. Захист Чечетова, пославшись на брак часу для ознайомлення зі справою, попросив його перенести. Обирати запобіжний захід Чечетову продовжили там же через чотири години. Тоді екс-регіонал почав вдавати, що не розуміє, в чому його вина, називав закиди безпідставними і наполягав, що голоси під час голосування за диктаторські закони рахував не він, а тодішній голова лічильної комісії Олійник. А тодішній спікер Володимир Рибак оголосив, що закон прийнято. Сам Чечетов лише підписав протокол.

"Я не бачу своєї провини, адже не було того положення, яке б пердбачало мої права", - заявив Чечетов.

Ця частина засідання тривала майже 6 годин. За цей час захист Чечетова надавав кілька клопотань, серед них і про відвід судді. На жодне суд не пристав.

ВідеоПечерський суд обрав запобіжний захід для Чечетова

Вже близько півночі Чечетов поскаржився на свій поважний вік, втому і попросив суддю перенести слухання на інший день. Але йому відмовили. Заслухавши майже триста сторінок матеріалів справи і вже близько першої години ночі суддя оголосив запобіжний захід колишньому нардепу - два місяці тримання під вартою або застава. Спочатку її визначили у 10 мільйонів, потім скоротили вдвічі - до 5 млн грн.

Чечетов назвав рішення суду політичним. Екс-нардеп бідкався, що таких грошей у нього немає, і висловив сподівання на допомогу друзів.

Визначена за Чечетова застава майже на півтора мільйона гривень більша, ніж та, під яку відпустили колишнього лідера фракції партії регіонів Єфремова. Чечетова ж з Печерського суду вивели в наручниках у супроводі охорони і відвезли в СІЗО. З його колишніх однопартійців до суду так ніхто і не прийшов.

Кореспондент ТСН Іван Воробйов

Залиште свій коментар

Вибір редакції