"На українців чекають цікаві відкриття". РосЗМІ оприлюднили подробиці санкцій РФ проти України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Йдеться про 360 підприємств і більше 50 фізичних осіб.

В уряді РФ завершується робота над постановою щодо введення відповідних економічних заходів у відповідь на санкції України.

Про це у вівторок, 30 жовтня, пише "Інтерфакс" з посиланням на джерело в уряді Росії.

Він підкреслив, що ці заходи торкнуться близько 360 підприємств і більше 50 фізичних осіб. Співбесідник видання запевнив, що у списку "буде багато цікавих відкриттів для громадян України".

За його словами, українці "побачать, що деякі їхні лідери, які дотримуються радикальних поглядів, зокрема, на відносини між двома країнами і народами, а також їхнє оточення, не проти при цьому заробити на цих самих відносинах".

"Найближчим часом документ буде переданий на підпис голови уряду РФ, а після підписання - опублікований", - сказав співбесідник видання.

Нагадаємо, 22 жовтня президент Росії Володимир Путін підписав указ "Про застосування спеціальних економічних заходів у зв'язку з недружніми діями України щодо громадян і юридичних осіб Російської Федерації". Санкціями передбачено, що уряд створить список фізичних та юридичних осіб, щодо яких запроваджуватимуться економічні заходи, визначить ці заходи, забезпечить впровадження визначених заходів проти осіб зі списку. Указ Путіна набрав чинності 22 жовтня. Зазначається, що скасуванню санкції підлягають лише в тому разі, якщо Україна скасує свої обмежувальні заходи щодо громадян та компаній Росії.

Раніше прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що у новий санкційний список, який готує РФ проти України, потраплять сотні людей, які "заподіяли шкоду" Росії, зокрема і "відомі особи".

ВідеоЄвропарламент запровадить нові санкції проти Росії у разі подальшого загострення на Азові

Відповідну резолюцію про порушення Росією міжнародного права в Азовському морі європейські депутати схвалили на засіданні у Страсбурзі. Будівництво та запуск Керченського мосту вони назвали незаконним і закликали перевірити, чи не порушували санкційний режим причетні до будівництва європейські компанії. 

Європарламент запровадить нові санкції проти Росії у разі подальшого загострення на Азові

Залиште свій коментар

Вибір редакції