На вході до Мін'юсту встановили турнікет з функцією "шлюх"

Що саме потрібно охороняти у відомстві – ніхто пояснити не може.

Міністерство юстиції встановило на вході у будівлю пропускну систему вартістю понад 164 тисячі гривень. Співробітники тепер стоять у чергах, а відвідувачі намагаються здогадатись, які цінності ховають усередині та чого бояться чиновники, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Новий турнікет – одинарний. Вхід там саме, де й вихід. Отже, кілька разів на день з обох боків вишуковуються черги.

"Оце ж так і живемо", - кажуть працівники.

На "краще" життя для співробітників Мінюст витратив чималеньку суму. Тільки сам турнікет без монтажу коштував 144 тисячі гривень. В інтернеті турнікети тієї самої української фірми продають щонайменше удвічі дешевше. На офіційному сайті компанії цін нема – зате є опис функцій моделей з "промовистими" друкарськими помилками. Зокрема, їх названо турнікетами з функцією "шлюх".

Іще одна назва "повноростових" турнікетів – стадіонні. Донедавна у столиці вони були тільки на Олімпійському стадіоні. Він підраховує всіх, хто заходить, та дбає про наявність вхідного документу – квитка. Турнікети монтували на чотирьох стадіонах України спеціально до Євро-2012. Задоволення – не з дешевих, зізнаються футбольні функціонери.

Натомість чиновники на охороні не економлять. У Міністерстві фінансів турнікет з'явився восени – подвійний, а отже, ще дорожчий. Охорона відкриває доступ зсередини. Однак існує й людський фактор. Охоронці час від часу забувають натиснути на кнопку – і на турнікеті продовжує горіти зелене світло.

Після Революції Гідності державні установи для людей, навпаки, відкривали. До прикладу, в КМДА до Майдану були турнікети, сиділа охорона і питала у всіх охочих пройти перепустки. Тепер тут – тільки рамка металодетектору. На дрібні металеві речі вона навіть не спрацьовує.

У відкритому доступі – актова зала, приймальня, їдальня та туалети. Біля ліфта, який піднімає у кабінети чиновників, вартує сек'юріті. Охоронці кажуть, що нічого страшного після того, як у мерії прибрали турнікети – не сталося.

"Більше людей просто стало на першому поверсі. А конфліктів при мені не було", - зізнався охоронець Олександр.

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

Міністерство юстиції встановило на вході турнікет вартістю понад 150 тисяч гривень

Співробітники тепер стоять у чергах, а відвідувачі намагаються здогадатись, які цінності ховають усередині. Віктор Анісімов каже, що в Україні такі турнікети є лише на чотирьох стадіонах, які приймали ЄВРО. Прес-служба міністерства нововведення не коментує, каже, що немає часу на інтерв’ю.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: