На вході до Мін'юсту встановили турнікет з функцією "шлюх"

Що саме потрібно охороняти у відомстві – ніхто пояснити не може.

Міністерство юстиції встановило на вході у будівлю пропускну систему вартістю понад 164 тисячі гривень. Співробітники тепер стоять у чергах, а відвідувачі намагаються здогадатись, які цінності ховають усередині та чого бояться чиновники, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Новий турнікет – одинарний. Вхід там саме, де й вихід. Отже, кілька разів на день з обох боків вишуковуються черги.

"Оце ж так і живемо", - кажуть працівники.

На "краще" життя для співробітників Мінюст витратив чималеньку суму. Тільки сам турнікет без монтажу коштував 144 тисячі гривень. В інтернеті турнікети тієї самої української фірми продають щонайменше удвічі дешевше. На офіційному сайті компанії цін нема – зате є опис функцій моделей з "промовистими" друкарськими помилками. Зокрема, їх названо турнікетами з функцією "шлюх".

Іще одна назва "повноростових" турнікетів – стадіонні. Донедавна у столиці вони були тільки на Олімпійському стадіоні. Він підраховує всіх, хто заходить, та дбає про наявність вхідного документу – квитка. Турнікети монтували на чотирьох стадіонах України спеціально до Євро-2012. Задоволення – не з дешевих, зізнаються футбольні функціонери.

Натомість чиновники на охороні не економлять. У Міністерстві фінансів турнікет з'явився восени – подвійний, а отже, ще дорожчий. Охорона відкриває доступ зсередини. Однак існує й людський фактор. Охоронці час від часу забувають натиснути на кнопку – і на турнікеті продовжує горіти зелене світло.

Після Революції Гідності державні установи для людей, навпаки, відкривали. До прикладу, в КМДА до Майдану були турнікети, сиділа охорона і питала у всіх охочих пройти перепустки. Тепер тут – тільки рамка металодетектору. На дрібні металеві речі вона навіть не спрацьовує.

У відкритому доступі – актова зала, приймальня, їдальня та туалети. Біля ліфта, який піднімає у кабінети чиновників, вартує сек'юріті. Охоронці кажуть, що нічого страшного після того, як у мерії прибрали турнікети – не сталося.

"Більше людей просто стало на першому поверсі. А конфліктів при мені не було", - зізнався охоронець Олександр.

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

ВідеоМіністерство юстиції встановило на вході турнікет вартістю понад 150 тисяч гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: