На виборах міського голови Бердянська зчинився скандал: активісти заявляють про підкуп віиборців Вибори

Дата публікації
Перегляди
706
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На виборах міського голови Бердянська зчинився скандал: активісти заявляють про підкуп віиборців

Фото: zoda.gov.ua

Правоохоронці вже відкрили з десяток кримінальних проваджень щодо фальсифікації виборчого процесу.

Скандал на виборах міського голови Бердянська. Там активісти разом із правоохоронцями викрили масштабну схему скуповування та фальсифікацій голосів виборців.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Спостерігачі стверджують: у фаворита виборчих перегонів, кандидата від політичної партії "За майбутнє" Валерія Баранова, вкрали понад 12 відсотків голосів. Виборча кампанія тривала в умовах шаленого тиску з боку чільної влади міста. Проти Баранова висунули одразу чотирьох кандидатів-клонів. А в день голосування волонтери зафіксували кількадесят випадків підвезення та підкупу виборців на користь кандидата-конкурента.

Правоохоронці вже відкрили з десяток кримінальних проваджень щодо фальсифікації виборчого процесу. За інформацією з виборчих штабІв, доля Бердянська має вирішитися в другому турі голосування. У ньому вІзьмуть участь представник "ОПЗЖ" та Валерій Баранов. Поки що обидва кандидати мають близько 30 процентів голосів. Але після заяв членів дільничних комісій голоси можуть бути ще перераховані.

Бердянські активісти викрили масштабну схему скуповування та фальсифікацій голосів виборців

Бердянські активісти викрили масштабну схему скуповування та фальсифікацій голосів виборців

"У них побудований успішний механізм, який називається "сітка", яким передаються гроші. Голови комісій пішли до нас і в міліцію з заявами, де вони розповідають і каються про те, як вони фальсифікували, підробляли протоколи і вступали в такі злочинні змови", - говорить Валерій Баранов, кандидат на посаду міського голови Бердянська.

Раніше у партії "За майбутнє" заявили про тиск на голову та членів тервиборчкому Львівщини.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
706
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація