Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На виборах президента України може перемогти проросійський кандитат – Москва розробляє стратегію впливу

Для участі у голосуванні розробляють схеми "виборчої мобілізації".

Кремль сподівається мобілізувати виборців з окупованих територій Донбасу, а також у самій РФ, аби на президентських виборах в Україні 2019 року переміг проросійський кандидат.

Про це у Facebook пише народний депутат Дмитро Тимчук із посиланням на дані "Інформаційного спротиву".

"Адміністрація президента РФ поставила перед політтехнологами Російського інституту стратегічних досліджень (РІСД) завдання провести оцінку електорального потенціалу громадян України, які перебувають на тимчасово окупованих територіях, а також тих, які тимчасово проживають в РФ, на предмет можливості "стимулювання їхнього волевиявлення" на підтримку вигідного для Кремля кандидата/кандидатів на президентських виборах 2019 року в Україні", - стверджує Тимчук.

Дослідження проводитимуть під керівництвом російського політолога, директора Центру політичної кон'юнктури Олексія Чеснакова.

"Команда Чеснакова розробляє схеми "виборчої мобілізації" громадян України в ОРДЛО і РФ включно з фінансовим і транспортним забезпеченням для тих проросійськи налаштованих українських громадян, які будуть голосувати на президентських виборах. Російська сторона розраховує організувати "кероване голосування" в РФ, паралельно проводячи активну "передвиборчу роботу" в Україні. В останньому випадку, за попередніми оцінками, Кремль розраховує на підтримку не менше двох мільйонів проросійсько орієнтованих і чутливих до кремлівської пропаганди громадян України", - зазначає нардеп.

Тимчук наголошує, що "загальної кількості виборців, яких можна "мобілізувати", за розрахунками російських експертів, буде досить для забезпечення виходу до другого туру президентських виборів вигідного РФ кандидата, а в подальшому - і його перемоги".

Относительно российской «подготовки» к выборам в Украине По информации ИС, администрация президента РФ поставила перед...

Опубліковано Дмитрієм Тымчуком 6 травня 2018 р.

Тим часом сьогодні, 7 травня, у Кремлі відбудеться інавгурація переобраного на посаду президента РФ Володимира Путіна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції