На вирок Януковичу подали апеляцію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це зробив державний адвокат.

Безкоштовний державний адвокат президента-втікача Віктора Януковича подав апеляцію на вирок Оболонського суду.

Про це агентству "Інтерфакс" розповіли у суді.

"Вирок стосовно обвинуваченого Януковича оскаржений захисником Центру надання вторинної безоплатної правової допомоги Юрієм Рябоволом сьогодні, 18 лютого", - заявив прес-секретар суду.

Водночас, приватні адвокати Януковича із компанії "Авер Лекс", а також Олександр Горошинський та Олександр Байдик апеляційних скарг не подавали, однак мають час це зробити до 25 лютого.

За словами прес-секретаря, після того, як мине 30-денний термін подання апеляцій, справу передадуть до Київського апеляційного суду.

"Апеляція адвоката Рябовола буде вшита в справу, але вона буде направлена до апеляційного суду тільки коли закінчиться весь термін, тому що можуть бути подані і інші апеляції. Тобто буде направлена в суд не завтра", - зазначили в суді.

Нагадаємо, 24 січня президента-втікача Віктора Януковича засудили до 13 років ув'язнення за держзраду. Його визнали винним у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада) та ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни) Кримінального кодексу України. Пряму вину Януковича у розв’язанні війни і відокремленні Криму та окупації частини Донбасу прокурорам довести не вдалося, адже судді вирішили, що Янукович міг не знати про ці плани Кремля.

ВідеоСправа Януковича: за що його засудили та чи остаточний цей вирок

Безпрецедентний для історії України процес завершився цього тижня. Вперше у нас засудили екс-президента. 13 років ув'язнення дав колишньому президенту Віктору Януковичу Оболонський суд столиці. 

Справа Януковича: за що його засудили та чи остаточний цей вирок

Залиште свій коментар

Вибір редакції