Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На з'їзді партії президента представили нових "Слуг народу"

Партію поповнили нові члени.

У партію "Слуга народу" взяли низку народних депутатів з парламентської фракції "Слуги народу". Таке рішення ухвалили на з'їзді партії.

Членами партії стали: глава парламентської фракції СН Давид Арахамія, народні депутати Олександр Дубинський, Максим Бужанський, Микола Тищенко, Олександр Куницький, Мар’яна Безугла, Ірина Борзова, Дарина Володіна, Микола Галушко, Володимир Гевко, Сергій Демченко, Артем Дмитрук, Володимир Іванов, Роман Каптєлов, Олександр Ковальчук, Андрій Костін, Євгенія Кравчук, Володимир Крейденко, Олексій Леонов, Дмитро Любота, Олексій Мовчан, Олена Мошенец, Михайло Плужніков, Антон Поляков, Тетяна Сиба, Сергій Штепа і Святослав Юраш.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що керівником партії "Слуга народу" відтепер буде Олександр Корнієнко

Відео Нардеп від "Слуги народу" домовлявся про зустріч із повією просто під час голосування

Богдан Яременко попався на листуванні з повією, з якою домовлявся про зустріч, і все це відбувалося просто в залі під час пленарного засідання. На фото видно, як Яременко, не відриваючи пальця від кнопки для голосувань, листувався з 32-річною Аліною, яку питав про умови зустрічі. Жінка виклала свої розцінки та описала, які секс-послуги пропонує, а на які має табу. Нардеп стверджує: скандал організував він сам.  

Нардеп від "Слуги народу" домовлявся про зустріч із повією просто під час голосування

Залиште свій коментар

Вибір редакції