На захист Авакова у скандалі з Саакашвілі виступили одразу два міністри

Міністр фінансів Наталія Яресько та міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі висловилися з приводу конфлікту

Війна компроматів почалася. Скандал між міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим і головою Одеської області Михеїлом Саакашвілі дістав документальне підтвердження, йдеться в ТСН.16.45.

У відповідь на закиди губернатора, міністр звинуватив його у зв'язках із російським нафтохімічним олігархом Дмитром Мазепіним. Сьогодні речник Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко виклав на своїй сторінці відеодоказ зустрічі Саакашвілі з росіянином.

Засідання Національної Ради реформ було присвячено приватизації держпідприємств. Розпочалося вона надвечір, тривало, як зазвичай, у закритому режимі. Отже про все, що там відбувалося, можна судити лише за переказами свідків і учасників конфлікту.

Саакашвілі доповідає щодо Одеського припортового заводу. Аваков закидає йому зв'язки з російськими олігархами, той звинувачує Авакова у фінансуванні неформальних збройних формуваннь з корупційних доходів. Лунають образи і завершується усе охолодження водою. За версією Авакова він плеснув у бік Саакашвілі водою, за версією губернатора - у його бік полетіла сама склянка. Свою версію Аваков одразу описує в себе на сторінці у Фейсбуці .

Саакашвілі за кілька годин після інциденту збирає на Банковій прес-конференцію. І заявляє, його оббрехали.

А вже сьогодні показали відео, про яке і говорив Аваков. У мережі воно зявилося ще тиждень тому. На ньому розмовляють двоє чоловіків. Один схожий на губернатора Одеської області, інший на російського олігарха Дмитра Мазепіна, який за версією експертів мріє придбати одеський нафтопереробний завод якомога дешевше. І нібито, саме про цю зустріч і говорив Аваков на засіданні ради реформ.

Окрім свого коментаря на Фейсбуці, Аваков сварку з одеським губернатором, більше не коментував. Закиди губернатора про існування приватних армій і називає вислови Саакашвілі щодо корупційних схем Авакова спростовує речник міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко.

"Ніяких приватних армій немає, всі батальйони, полки і підрозділи спеціального призначення є абсолютно формальними, абсолютно законними, абсолютно зареєстрованими, які підкоряються і закону і законодавству країни", - заявив речник.

На захист міністра Арсена Авакова сьогодні стали і його колеги – міністр фінансів Наталія Яресько та міністр охорони здоров'я, грузин Олександр Квіташвілі.

"Були озвучені різні звинувачення в бік уряду щодо корупції. І уряд спростовує ці звинувачення. Незважаючи на те, що ми є коаліційний уряд ми є представники різних фракції ми – єдина команда. І я прошу всіх, не збурювати і не розколювати ні уряд, ні нашу країну в цей час", - заявила Яресько.

"Я впевнена, що з цією командою можна дуже багато досягти. Так що не треба розгойдувати човен, не треба в дуже тяжкий період для країни зіштовхувати гілки влади", - заявив Олександр Квіташвілі.

Тепер черга за Саакашвілі. Свої звинувачення на адресу Авакова щодо фінансування неформальних збройних формувань документально він досі не підтвердив.

ВідеоПочалась війна компроматів між Арсеном Аваковим та Міхеілом Саакашвілі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: