На закордонних виборчих дільницях лідирує партія Порошенка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

"Слуга народу" відстає менше, ніж на відсоток.

Станом на 04:30 ранку 22 липня ЦВК опрацювала 80,39% протоколів із закордонних виборчих дільниць.

Там із показником у 29,49% лідирує "Європейська солідарність" Петра Порошенка. На другому місці "Слуга народу" - 28,64%. Третя - партія "Голос" (18,60%), четверта - "Партія Шарія" (4,65%), п'ята - ВО "Свобода" (4,14%), шоста - "Опозиційна платформа - За життя" (3,79%), сьома - "Сила і честь" (2,94%), восьма - "Батьківщина" (2,00%), дев'ята - "Громадянська позиція" (1,24%), десята - "Рух нових сил Михайла Саакашвілі" (1,12%).

За партію "Європейська солідарність" найбільше українців проголосували в Австралії, Греції, Кувейті, Ірландії, Італії, Бельгії, Данії, Нідерландах, Саудівській Аравії, Таїланді, Швеції, Лівані, Малайзії, Португалії, Австрії, Болгарії, Кіпрі, Сінгапурі, Словенії, Узбекистані, Хорватії, Великій Британії, Туреччині, Німеччині, Фінляндії, Чорногорії, Швейцарії та Японії.

У "Слуги народу" найбільше прихильників в Азербайджані, Алжирі, Єгипті, Грузії, Конго, Ізраїлі, Катарі, Йорданії, Киргизії, Китаї, Іспанії, Марокко, Латвії, Литві, Об'єднаних Арабських Еміратах, Білорусі, Вірменії, Індії, Казахстані, Молдові, Польщі, Сербії, Румунії, Словаччині, В'єтнамі, Тунісі, Туркменістані, Угорщині, Чехії.

Нагадаємо, що українці за кордоном досі голосують – остання дільниця зачиниться о шостій ранку за Києвом.

Найпершими почали голосувати українці в Австралії. Там дільниця відчинилася о першій ночі 21 липня – у Канберрі на той час уже була восьма ранку. Відповідно ця дільниця й зачинилася першою. Голосувати там прийшло всього 57 виборців (4%). Найбільше голосів (42,1%) там віддали за партію "Європейська солідарність" Петра Порошенка. За "Слугу народу" - 24,56%, за "Голос" - 15,78%.

В самій Україні дільниці відчинилися о восьмій ранку, а зачинилися о 20:00 за київським часом. Нині триває підрахунок голосів.

Ще працюють виборчі дільниці в країнах західної півкулі Землі.

У Вашингтоні закінчилось голосування на позачергових виборах до Верховної Ради України. Українські громадяни, які проживають в різних штатах в межах консульського округу Посольства України в США, які були включені до списку виборців, та які завітали сьогодні на закордонну виборчу дільницю №900089, отримали можливість проголосувати. Голосування відбулось за уважного моніторингу офіційних спостерігачів та постійного висвітлення ходу виборів представниками ЗМІ. Дякуємо усім небайдужим громадянам України, які сьогодні зробили свій вибір. Також дуже вдячні всьому складу дільничної виборчої комісії за злагоджену роботу.

Опубліковано Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США Неділя, 21 липня 2019 р.

Останньою зачиниться виборча дільниця в американському Сан-Франциско – о шостій ранку 22 липня за київським часом.

Згідно з даними головних екзитполів, на виборах перемогу здобула партія "Слуга народу". Вона набирає трохи більше 44%. Також до парламенту проходять "Опозиційна платформа – За життя" (понад 12%), "Європейська Солідарність" (понад 8%), "Батьківщина" (близько 7,5%) та "Голос" (близько 6%). На межі статистичної похибки перебуває також і партія "Сила і честь".

Відео Після оголошення екзитполів політичні сили заговорили про готовність до коаліцій

Про майбутнє парламенту і коаліцію миттєво заговорили після оголошення результатів. Одразу кілька політсил готові об'єднуватися із "Голосом". Хоча у самій партії тримають інтригу щодо майбутніх партнерів. Про можливі сюрпризи у майбутньому парламенті – далі в сюжеті.

Після оголошення екзитполів політичні сили заговорили про готовність до коаліцій

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції