Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На засіданні Ради асоціації Україна-ЄС очікується підписання близько десяти угод

19 грудня в Брюсселі відбудеться третє засідання Ради асоціації Україна - ЄС.

Глава представництва України при ЄС Микола Точицький заявив, що на засіданні Ради асоціації Україна-ЄС очікується підписання близько десяти угод.

Про це пише "Радіо Свобода".

Зокрема, буде підписана угода про реформу системи державного управління, угоди про фінансування програм прикордонного співробітництва. За словами Точицького, очікується також підписання угод про залучення кредитів для фінансування вищої освіти в Україні.

"Сторони будуть обговорювати та підписувати низку документів по лінії Україна-Європейський інвестиційний банк про залучення кредитів для фінансування вищої освіти в Україні", - сказав він.

19 грудня в Брюсселі відбудеться третє засідання Ради асоціації Україна - ЄС. Делегацію очолить перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів.

Нагадаємо, що 15 грудня Європейський парламент підтримав запровадження механізму зупинення безвізового режиму між Євросоюзом і третіми країнами.

Також зазначимо, що Єврокомісія визнала, що Україна виконала всі умови для отримання безвізового режиму в грудні 2015 року. Восени 2016 року проект про надання права безвізових поїздок до Європи для громадян України пройшов узгодження в комітетах Європарламенту. У листопаді рішення затвердили в Раді ЄС.

Раніше профільний комітет Європейського парламенту з питань громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ схвалив механізм тимчасового призупинення дії безвізового режиму з третіми країнами. Саме прийняття цього питання є умовою для надання безвізового режиму Україні і Грузії. Після прийняття рішення профільним комітетом воно повинно бути проголосовано на пленарному засіданні Європарламенту і затверджені Радою Євросоюзу.

Відео Євросоюз продовжив санкції проти Росії та пішов на поступки Нідерландам

Залиште свій коментар

Вибір редакції