Наближається до 50%. ЦВК оновила дані про явку у другому турі виборів президента

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найактивніше голосують у південних регіонах країни.

У другому турі виборів президента в Україні станом на 15:00 явка виборців становила 45,26%, згідно з даними зі всіх 199 округів. 

Про це повідомили у Центральній виборчій комісії.

За даними ЦВК, найактивніше голосують мешканці південних, центральних і східних областей. Найнижчою є явка у Закарпатській (29,64%) та Чернівецькій (34,93%) областях.

ВідеоНайбільше українців проголосували на Запоріжжі та Дніпропетровщині

Охочі віддати свій голос подекуди збиралися на ґанках іще до відкриття, тож там вишиковувалися невеличкі черги. Виконати свій громадянський обов'язок українці можуть до 20:00. На закордонних дільницях голосування за президента країни подекуди завершиться вже зранку за київським часом. В Україні всі дільниці запрацювали вчасно, крім однієї - на Донеччині.    

Найбільше українців проголосували на Запоріжжі та Дніпропетровщині

У день другого туру виборів президента України спецвипуски ТСН виходитимуть о 12.00, 15.00 та 18.00, а о 19.30 розпочнеться марафон "Вибір країни", який будуть вести одночасно п’ятеро ведучих. О 21.30, коли в ефірі каналу розпочнеться суперфінал "Голосу країни", безперервна трансляція новин триватиме на YouTube-каналі та Facebook-сторінці ТСН. Всередині вокального шоу також заплановано два випуски ТСН, протягом яких глядачам "1+1" повідомлять про найактуальнішу ситуацію на поточний момент, а після завершення проекту, новини повернуться в ефір і триватимуть до першої ночі.

Рівно о 20.00 одразу після закриття виборчих дільниць глядачі ТСН зможуть дізнатися результати ексклюзивного екзит-полу ТСН. Як і у попередньому турі, його на замовлення каналу "1+1" проводитимуть дві авторитетні дослідницькі компанії – Kantar TNS та Info Sapiens. Методом особистого інтерв’ю планується опитати 20 тисяч респондентів, віком від 18 років, на виході з 600 виборчих дільниць по всій території України (окрім спеціальних та закордонних дільниць). Теоретична похибка вибірки становить не більше 0,7%. Методологія дослідження розроблялася згідно міжнародних стандартів, з урахуванням багаторічного досвіду працівників обох компаній у проведенні екзит-полів під час попередніх виборів в Україні. Під час прямого ефіру 21 квітня ТСН також повідомить результати національного екзит-полу. Новинна служба каналу "1+1" покаже реакції сторін, що перемогли та програли.

Залиште свій коментар

Вибір редакції