НАБУ хоче жорсткішого покарання Холодницькому й оскаржило догану у Верховному суді

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Керівник САП незаконно радив, як поводитися на допитах фігурантам кримінальних проваджень НАБУ.

Національне антикорупційне бюро України подало скаргу до Верховного суду - хоче оскаржити догану керівнику Спеціалізованої антикорупційному прокурору, заступнику генерального прокурора Назару Холодницькому.

Дату розгляду позову ще не визначено. Про це розповів директор НАБУ Артем Ситник, передає "Українська правда".

Нагадаємо, 26 липня Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів залишила на посаді Холодницького, притягнула його до дисциплінарної відповідальності та наклала стягнення у вигляді догани. Підставою для розгляду справи стали скарги на антикорупційного прокурора від імені директора НАБУ Артема Ситника та генерального прокурора Юрія Луценка. У своїх скаргах вони посилаються на записи, зроблені в кабінеті Холодницького, на яких керівник САП незаконно радив, як поводитися на допитах фігурантам кримінальних проваджень НАБУ, інформував їх про перебіг розслідувань, а також надавав незаконні вказівки прокурорам та порушував норми етики щодо спілкування з підлеглими.

30 липня Холодницький пішов у відпустку на півтора місяці. Отримав майже півмільйона гривень відпускних.

ВідеоІз доганою, але при посаді. Комісія прокурорів відмовилася звільняти Холодницького

Комісія прокурорів відмовилася звільняти керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Усунути чиновника вимагали два відомства - НАБУ та ГПУ. Після місячного прослуховування Холодницького в кабінеті йому закидають передавання інформації підозрюваним у корупції, тиск на свідків, колег та суддів. Утім, заслухавши звинувачення, рада прокурорів обмежилася доганою Холодницькому. 

Із доганою, але при посаді. Комісія прокурорів відмовилася звільняти Холодницького

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції