НАБУ і САП взялися за проекти агентства Каськіва: є затриманий - ЗМІ

Згідно з повідомленням джерела, затриманим є син екс-директора НАЕК "Енергоатом" Артем Кім.

НАБУ і САП затримали підприємця, який упродовж 2012- 2014 років спільно із службовими особами Держагентства з інвестицій та ДП "Державна інвестиційна компанія" заволоділи 94,2 млн гривень, виділеними на проект "Якісна вода".

Про це йдеться у повідомленні САП.

Сьогодні, 02.08.2017 детективами Національного антикорупційного бюро України за процесуального керівництва прокурорів Сп...

Опубліковано Спеціалізована антикорупційна прокуратура 2 серпня 2017 р.

За інформацією джерел ТСН, затриманим є син екс-директора НАЕК "Енергоатом" Артем Кім.

Національний проект "Якісна вода" передбачав забезпечення 80% населення України безпечною водою, та монтаж автоматичних комплексів очищення. У рамках реалізації проекту мало відбутися будівництво систем очистки питної води.

За дорученням прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури підприємцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України. Санкція ч. 5 ст. 191 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Керівник відділу з протидії корупції Центру "Ейдос" Гліб Канєвський, НАБУ цікавиться іншими проектами агентства Каськіва, - пише "Українська правда". 

НАБУ і САП взялися за проекти агентства Каськіва: є затриманий - ЗМІ_1
Українська правда

НАБУ і САП взялися за проекти агентства Каськіва: є затриманий - ЗМІ_2
Українська правда

Нагадуємо, що Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо заволодіння державними коштами службовими особами Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України, ряду державних підприємств та іншими особами на загальну суму 567 млн. гривень.

Нагадаємо, Владислава Каськіва звинувачують у розкраданні державних коштів у 2012-2013 роках на суму 7,5 млн грн за укладеним договором про надання фіктивних рекламних послуг з ТОВ "Глорія". Також розслідується ще кілька епізодів на значно більші суми розкрадань державних коштів.

Каськів був лідером партії "Пора", яка брала участь у Помаранчевій революції. Від 23 грудня 2010-го до 15 березня 2014-го він був головою Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України.

Крім того, Каськів запам'ятався завдяки скандалу з лижним інструктором з Іспанії. 2012-го він підписав угоду з іспанською компанією на 1 млрд доларів щодо інвестицій в термінал скрапленого природнього газу в Україні. Згодом іспанська сторона заявила, що не знає, хто від їхнього імені підписав угоду. З'ясувалося, що підпис поставив лижний інструктор Хорді Сарда Бонвехі.

ВідеоВлада Панами відмовилася надати Владиславу Каськіву статус політичного біженця

Залиште свій коментар