НАБУ опублікувало документи про причетність адвоката Онищенка до газових схем

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Слідчі знайшли докази причетності Циганкова до схем Онищенка. 

У п'ятницю, 8 липня, Національна антикорупційне бюро (НАБУ) оприлюднило документи, що свідчать про те, що обшуки в приміщеннях, належних адвокату Олександра Онищенка Циганкову А.І., проводилися на підставі зібраних доказів його причетності до ведення сумнівних фінансових операцій, що мали на меті легалізацію коштів, набутих злочинним шляхом.

Про це йдеться у повідомленні, опублікованому на сайті НАБУ. "Отримані документи вказують, що з офіса Циганкова А.І. здійснювалось управління фінансовими операціями низки підприємства з ознаками фіктивності, які займалася конвертацією в готівку коштів, отриманих від реалізації природного газу, видобутого в межах спільної діяльності з ПАТ "Укргазвидобування"", - сказано у повідомленні.

Зокрема, НАБУ має копію відомостей, наданих Банком щодо IP-адрес управління системою "Клієнт-банк" п'яти підприємств з ознаками фіктивності. Ще 7 транзакцій на загальну суму 40 млн. грн пройшли через рахунки ТОВ "Центр Паритет" у період з 5 лютого по 24 лютого 2015 року. Дві було здійснено з офісу Циганкова. З повним списком документів можна ознайомитися на сайті НАБУ.

Як повідомлялося раніше, НАБУ провели серію обшуків у Києві та Київській області, зокрема за місцем роботи та проживання декількох адвокатів. Метою даних обшуків було отримання доказів, які б доводили або спростовували причетність адвокатів до конвертації коштів, здобутих внаслідок незаконного перепродажу газу, видобутого в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ "Укргазвидобування".

Відео Денисенко анонсував викриття щонайменше 10 «сімейств» корупціонерів на кшталт Онищенка

У зв'язку із цими слідчими діями на адресу Національного бюро з боку адвокатської спільноти лунали звинувачення в тому, що обшуки в адвокатів були нібито пов'язані з їхньою професійною діяльністю.

Проте, за даними НАБУ, із адвокатів, за місцем проживання та роботи яких проводилися обшуки, представництво інтересів підозрюваних у так званій "справі Онищенка" здійснював лише Андрій Циганков.

Водночас підстави для обшуків його приміщень, як пояснили в НАБУ, не мають нічого спільного з його діяльністю як захисника Онищенка. "Він радше є одним із його можливих спільників, який зі свого офісу здійснював безпосереднє управління коштами, отриманими внаслідок злочинної діяльності з перепродажу державного газу", - додали в Бюро.

Відео Верховна Рада дала дозвіл на притягнення до кримінальної відповідальності Онищенка

Нагадаємо, 5 липня Верховна Рада України зняла недоторканність з нардепа Олександра Онищенка – за це рішення проголосували 275 парламентарів. На цей час Онищенко вже перебував у Австрії та готувався до кінних перегонів, про це він повідомив сам через соцмережі.

15 червня детективами НАБУ та прокурорами САП в рамках розслідування корупційної схеми з перепродажу газу, видобутого в рамках спільної діяльності з державним підприємством "Укргазвидобування", було здійснено 37 обшуків у Львові, Дніпрі та Києві.

Фігуранти газової схеми завдали державі збитків на 3 млрд грн, з яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

 Одним з організаторів розкрадання державного газу називають Олександра Онищенка. Статті, які інкримінуються нардепу, передбачають покарання від 7 до 12 років ув'язнення

Відео ТСН знайшла підтвердження місця знаходження Онищенка

Залиште свій коментар

Вибір редакції