Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сторони підписали меморандум.

Національне антикорупційне бюро України та Федеральне бюро розслідувань США (відділ із боротьби з міжнародною корупцією) підписали Меморандум про взаєморозуміння.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби НАБУ.

"Цей документ встановлює, що правоохоронні органи паралельно здійснюватимуть розслідування, пов'язані з міжнародним відмиванням коштів, міжнародними засобами повернення активів, хабарництвом та корупцією високопосадовців України," - зазначили в бюро.

Директор НАБУ Артем Ситник зазначив, що сподівається на підтримку ФБР у трьох напрямках: можливості отримання оперативної інформації щодо поширення доларових потоків, обміну досвідом в організації оперативно-технічної роботи та роботи агентів під прикриттям, матеріально-технічного забезпечення підрозділів НАБУ.

Водночас завідувач сектору ФБР Метью Мун зауважив, що міжнародне партнерство здатне суттєво полегшити роботу правоохоронних органів.

"Якщо, наприклад, ваше кримінальне провадження має співзвучні провадження у США, ви можете дати нам номери банківських рахунків, і це буде підставою для нас повідомити особі про підозру і отримати потрібну інформацію значно швидше. Тому наше взаєморозуміння позитивно позначиться на результатах нашої роботи", – навів він приклад.

Зазначається, що ФБР планує й надалі проводити навчання детективів, а також надіслати до НАБУ письмове запрошення для одного з його співробітників пройти 9-тижневе навчання в Національній академії ФБР, де навчаються представники правоохоронних органів понад 50 держав.

Меморандум про взаєморозуміння є чинним протягом року з моменту підписання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції