Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАБУ перевіряє, чи отримувала Тимошенко 4 мільйони євро від лівійського диктатора Каддафі

Гроші ніби були спрямовані на передвиборчу кампанію.

Національне антикорупційне бюро України почало перевірку, чи отримувала Юлія Тимошенко 4 млн євро від лівійського диктатора Муаммара Каддафі на фінансування її передвиборчої кампанії на виборах президента України 2010 року.

Відповідь про початок перевірки від НАБУ отримав народний депутат Володимир Ар'єв і виставив копію листа на своїй сторінці у Twitter.

"НАБУ почало перевірку інформації щодо фінансування виборчої кампанії Юлії Тимошенко 2010 року лівійським диктатором Муаммаром Каддафі. Питання лише, чи відповідні запити будуть направлені до правоохоронних органів Лівії щодо отримання інформації від живих членів родини Каддафі", - написав Ар'єв.

лист НАБУ щодо Тимошенко

Нагадаємо, за інформацією арабської газети Asharq Al Awsat, 2010 року режим Каддафі надав гроші на виборчу кампанію тодішнього  кандидата у президенти України Юлії Тимошенко. Помічник з оточення сина лівійського диктатора Саґфа Аль Іслама на умовах анонімності розповів, що на кампанію Тимошенко начебто було виділено щонайменше 4 млн євро. Ці гроші замовив тодішній прем'єр-міністр Лівії Багдаді аль-Махмуді, вони були поміщені в сумку купюрами по 500 євро.

"Ми вирушили на приватному літаку, вони зустріли нас в аеропорту Києва, ми провели там ніч і повернулися. Гроші отримав тодішній віце-прем’єр України", – розповів помічник сина Каддафі.

Водночас речниця Юлії Тимошенко Марина Сорока спростувала повідомлення арабської газети: "Ця інформація не відповідає дійсності, це все неправда".

Залиште свій коментар

Вибір редакції