Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАБУ порушило справу через можливу корупцію заступника глави Адміністрації президента

Детективи вже півроку розслідують інформацію про можливе незаконне збагачення держпосадовця.

Детективи Національного антикорупційного бюро розслідують можливе незаконне збагачення заступника глави Адміністрації президента.

Про це повідомили у прес-службі НАБУ.

"Починаючи від 15 лютого 2018 року, детективи Національного антикорупційного бюро здійснюють досудове розслідування за фактом можливого незаконного збагачення заступника глави Адміністрації президента України. Усі матеріали і звернення з цієї теми, що надійшли після 15 лютого долучаються до матеріалів вказаного кримінального провадження з метою їхньої перевірки в межах досудового розслідування за вказаним фактом, про що заявники повідомляються письмово", - йдеться у повідомленні.

Як розповіли джерела ТСН.ua у Бюро, йдеться про заступника глави Адміністрації президента Олексія Філатова.

Зазначимо, раніше  адвокат, голова громадської організації "Європейська правозахисна спілка" Марина Паринова звернулась до НАБУ через можливе скоєння серйозних корупційних діянь, приховання інформації у декларації про доходи тощо. Зокрема, повідомлялося, що Філатов не вказав сина, цивільну дружину Анну Бабич та її юридичну компанію Aequo у своїй декларації.

Подали в НАБУ заявление о преступлении в отношении зама Главы АПУ Алексея Филатова. Мотивом для подачи заявления стало...

Опубликовано Мариной Париновой 23 мая 2018 г.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції