Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАБУ пояснило, чому Генпрокуратура не може закрити справу проти Авакова

Проти міністра внутрішніх справ порушено кримінальне провадження.

Генеральна прокуратура України не може закрити кримінальне провадження проти міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, тому що не має на це повноважень.

Про це йдеться у коментарі Національного антикорупційного бюро України.

"Досудове слідство…, в тому числі й прийняття рішення про його завершення, належить до компетенції детективів Бюро. Генеральна прокуратура, відповідно до чинного законодавства, не може закрити дану справу", - пояснили в НАБУ.

Наразі розслідування стосовно Авакова триває, про його результати НАБУ обіцяє проінформувати додатково.

У Бюро зазначили, що ГПУ відкрила кримінальне провадження стосовно Авакова 2 липня за заявою виконавчого директора ГО "Центр протидії корупції" Віталія Шабуніна. Справа стосується незаконного відчуження земельної ділянки площею 18,1465 га з боку службових осіб Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області та АТ "Інвестор" - ця компанія належала родині Авакових.

14 липня Спеціалізована антикорупційна прокуратура передала матеріали цієї справи до Національного антикорупційного бюро України.

Нагадаємо, 13 вересня стало відомо, що Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження щодо міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. За словами генпрокурора Юрія Луценка, приводом для цього стало звернення глави Центру протидії корупції Віталія Шабуніна.

Наступного дня прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган заявила, що факти щодо Авакова не знайшли підтвердження та справу буде закрито.

Відео В НАБУ передали кримінальне провадження проти Арсена Авакова

Залиште свій коментар

Вибір редакції