Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАБУ заперечило "домовленості" з Онищенком без відома САП

НАБУ дотримувалося усіх норм процесуальних та слідчих дій.

Національне антикорупційне бюро не пропонувало нардепу-втікачу Олександру Онищенку укласти "угоду зі слідством" без відома прокурорів антикорупційної прокуратури.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби НАБУ.

"Заяви про те, що буцімто Національне антикорупційне бюро України пропонувало народному депутату Олександру Онищенку, який, за даними слідства, є організатором масштабної корупційної "газової схеми", укласти "угоду зі слідством" без відома прокурорів САП не відповідають дійсності", - йдеться у повідомленні.

За словами НАБУ, адвокати Онищенка неодноразово від вересня 2016 року намагалися домовитися про співпрацю в обмін на компенсацію збитків та надання показів щодо інших чиновників. Проте в агентстві відповідали адвокатам втікача, що це виключна компетенція прокуратури.

"Відповідні роз’яснення детективами НАБУ надавались підозрюваному під час усіх трьох відеоопитувань, які відбулись упродовж грудня 2016 — травня 2017 років, адже кожного разу народний депутат так чи інакше піднімав тему співпраці зі слідством. Під час відеоопитувань детективи намагалися з’ясувати умови, за яких Олександр Онищенко готовий був би піти на "угоду", а також конкретику щодо фактів корупції за участі високопосадовців, якою підозрюваний був готовий поділитися. Всі ці деталі були озвучені представникам САП та безпосередньо керівнику антикорупційної прокуратури", - зазначають у НАБУ.

А відеоопитування Онищенка у грудні 2016 року також проводилося за участю керівника одного з відділів САП.

Нагадаємо, голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький змінив групу прокурорів у справі про "плівки Онищенка". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції