НАБУ затримало чотирьох підозрюваних у розкраданні понад 200 мільйонів "Держінвестпроекту"

Дата публікації
Перегляди
1296
НАБУ затримало чотирьох підозрюваних у розкраданні понад 200 мільйонів "Держінвестпроекту"

УНІАН

Їх підозрюють у створенні корупційної схеми.

Співробітники Національного антикорупційного бюро затримали 4 осіб, котрі можуть бути причетними до корупційних схем у Державному агентстві з інвестицій та управління національними проектами України. Йдеться про розкрадання коштів на суму 259,2 мільйона гривень.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

"Серед затриманих — екс-заступник голови «Держінвестпроекту», який також був радником директора ДП «Державна інвестиційна компанія»; колишній працівник «Держінвестпроекту»; колишній директор ДП «Державна інвестиційна компанія»; директор низки приватних підприємств із ознаками фіктивності", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що перед цим співробітники бюро під процесуальним керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури провели низку обшуків, на підставі яких і відбулися затримання.

Повідомляється, що між ДП "Державна інвестиційна компанія", ТОВ «ТД "Борисфен" і ТОВ "Боржава резорт" для реалізації національних проектів "Якісна вода" та "Олімпійська надія- 2022" було підписано фіктивні угоди. Через неможливість реалізації проектів ці компанії зберігали кошти на офшорних рахунках працівників "Держінвестпроекту".

Нагадаємо, співробітники Національного антикорупційного бюро провели обшуки в кабінеті одного з посадовців Міністерства юстиції, а також вдома у працівника відомства. У бюро наголошують на законності таких слідчих дій. 

Міністерство юстиції України поскаржиться на обшуки співробітниками Національного антикорупційного бюро до Генпрокуратури та міжнародним партнерам.  

Наступна публікація