Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАБУ завершило слідство щодо приховування міністром Насаликом $ 1,25 млн

Справу готуються передавати до суду.

Досудове розслідування у справі міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика завершено. Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України.

Йдеться про справу щодо відсутності декларування високопосадовцем 1,25 млн доларів США. Підсумком досудового розслідування стало відкриття НАБУ матеріалів кримінального провадження за фактом внесення недостовірних відомостей до декларації. Це регулюється статтею 366-1 КК України.

"Після ознайомлення сторони захисту з матеріалами досудового розслідування буде вирішене питання щодо направлення вказаного провадження до суду", - наголошують у САП. "За даними слідства, міністр не вніс до електронних декларацій за чотири роки (2015, 2016, 2017 та 2018-й рік) відомості про наявність у нього фінансових зобов’язань на майже 1,25 млн дол США", - додали у НАБУ.

Як повідомлялося, 9 липня цього року детективи Національного антикорупційного бюро України повідомили про підозру міністру енергетики та вугільної промисловості Ігорю Насалику. Урядовець вбачає в цьому політичний підтекст і запевняє, що в нього чисте сумління та червоніти за щось йому немає причини.

Відео САП вручила підозру міністру енергетики і вугільної промисловості Ігорю Насалику

Там вважають, що чиновник не задекларував велику суму грошей. За даними Назара Холодницького, ще у 2014-му Насалик взяв у приватної особи займ в мільйон і двісті п'ятдесят тисяч доларів. Мав ці кошти занести в декларацію, але цього не зробив.  

САП вручила підозру міністру енергетики і вугільної промисловості Ігорю Насалику

Залиште свій коментар

Вибір редакції