Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАБУ заявило про невідповідність скандальних рюкзаків проведеному тендеру

Ситник зазначив, що необхідності у закупівлі не було.

Національне антикорупційне бюро заявило про невідповідність скандальних рюкзаків проведеному тендеру.

Про це заявив голова НАБУ Артем Ситник.

"Рюкзаки в нас є, а браслетів нема. Мабуть, треба було подумати, щоб все ж закупити браслети, а не рюкзаки, які, ще на момент визначення необхідності провдення закупки, були на складах. Гострої необхідності купувати ці рюкзаки не було. І найстрашніше у цій справі, що ці рюкзаки не відповідають, і це підтверджено дослідженнями, тим технічним завданням, як були у тендері. Матеріал не вологостійкий, не пожежостійкий і там вставлені трубки, які при певному навантаженні тиснуть на спину солдата. І якщо іде дощ - рюкзак намокає, збільшується вага і солдат втрачає боєздатність...", - каже Ситник.

Він наголосив, що такі висновки були зроблені за результатами фахових досліджень.

"Ті підозри, які складені детективами, погоджені антикорупційними прокурорами, вони походять не з політичної складової, а обґрунтовані тим, що зібрані достатні докази, щоб ці підозри погоджувати", - додав глава НАБУ.

Нагадаємо, 31 жовтня НАБУ влаштувало обшуки у квартирі сина глави МВС Арсена Авакова - Олександра. У Бюро наголосили, що дії відбуваються в рамках справи щодо забезпечення МВС рюкзаками. МВС у відповідь опублікувало офіційну заяву за фактом обшуків у Авакова-молодшого. Дії НАБУ в міністерстві назвали політичними. А сам Аваков впевнений. що син доведе свою невинуватість у суді.

31 жовтня НАБУ оголосило підозри Авакову-молодшому та Чеботарю. Їх підозрюють у розтраті 14 млн грн при закупівлі рюкзаків для потреб МВС України.. Третій фігурант справи, якого доправляють з Харкова до Києва, - керівник ІТ-компанії Turboseo Володимир Литвин. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції