Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАБУ заявило, що Луценко неправильно зрозумів їхні претензії до Холодницького

У бюро зазначили, що не хотіли притягати до відповідальності антикорупційного прокурора.

Національне антикорупційне бюро України заявило, що не просило генпрокурора Юрія Луценка притягати до відповідальності керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Таку заяву Луценко зробив напередодні у ефірі ток-шоу "Право на владу" на каналі 1+1.

У офіційному повідомленні НАБУ йдеться про те, що просили не про притягнення до відповідальності, а подали скаргу на бездіяльність, причому виключно у визначених законодавством рамках.

У бюро кажуть, що йдеться про "справу МАУ", за якою НАБУ підозрює головного бухгалтера авіакомпанії та екс-голову Державіаслужби у незаконному заволодінні коштами. За повідомленням, 10 листопада бюро направило на затвердження Холдницькому повідомлення про підозру. Але 24 листопада отримали від очільника САП відмову у погодженні зазначених повідомлень про підозру.

"Проаналізувавши листа, детективи Бюро дійшли висновку щодо невідповідності зроблених суджень та висновків фактичним даним, підтвердженим матеріалами кримінального провадження. Саме тому, відповідно до вимог законодавства (ст.ст. 311-312 КПК України), на адресу Генпрокурора 25 листопада направлено скаргу про бездіяльність його заступника – Керівника САП", - йдеться у заяві НАБУ.

За твердженням бюро, таких кроків від нього вимагає закон, а Луценко не розібрався в ситуації належним чином.

"Замість того, щоб розібратися по суті скарги та вжити заходів, як того вимагає закон, Генеральний прокурор зробив публічну заяву, яка може зашкодити взаємодії між НАБУ і САП", - резюмується у заяві.

Також опублікували для ознайомлення повний текст скарги:

Скарга НАБУ на бездіяльність Холодницького from tsnua

Залиште свій коментар

Вибір редакції