Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Націоналізацію "ПриватБанку" вела заступник Гонтаревої, яку прослуховували

Гонтарева бачить зв'язок між націоналізацією, прослуховуванням Рожкової та мітингами під НБУ.

Між прослуховуванням заступниці глави Національного банку Катерини Рожкової, мітингами під НБУ та націоналізацією "ПриватБанку" може бути зв'язок.

Про це заявила очільниця НБУ Валерія Гонтарева, передає Українська правда із посиланням на Українські новини.

"Рожкова вела такий великий проект, як націоналізація "ПриватБанку". Ви бачили багато інсинуацій про Гонтареву і червоний памфлет (памфлет, що поширював депутат Сергій Тарута про діяльність НБУ), "проплачені" мітинги (під стінами НБУ). Можете зрозуміти, навіщо це робилося", — сказала Гонтарева.

Її заступник, Катерина Рожкова, своєю чергою, звернулася до Генпрокуратури й СБУ із проханням перевірити законність її прослуховування.

"Офіційних обвинувачень мені ніхто не висував, вважаю це маніпуляцією, й витік інформації розглядаю як тиск на НБУ й спробу дискредитації. Я написала в ГПУ й Службу безпеки заяву про те, хто й на якій підставі прослуховував мій телефон і хто дозволив вільні трактування моїх висловлювань", — заявила Рожкова.

Додамо, що в листопаді у ЗМІ потрапили телефонні розмови нібито Рожкової з управлінням і акціонерами "Платинум Банку", де вона керувала менеджментом до кар'єри в НБУ.

Нібито саме голова правління "Платинум-Банку" Дмитро Зінков та бізнесмен Борис Кауфман домагалися банкрутства "Банку Михайлівський".

Наприкінці жовтня слідчі Головного управління Національної поліції у Києві провели обшуки за місцем проживання Катерини Рожкової. Їх проводили в рамках розслідування банкрутства банку "Михайлівський". У Нацбанку ці дії вважають тиском.

На початку грудня стало відомо, що НАБУ перевіряє телефонні розмови, які буцімто налжеать заступнику голови НБУ Катерині Рожковій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції