Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нацкомісія із запобігання корупції провалила обрання свого складу

Комісія оголосила перерву до вечора 15 березня. 

Конкурс щодо обрання членів Національної комісії із запобігання корупції (НАЗК), що є однією із "безвізових вимог", заблокований.

Про це повідомляє "Європейська правда".

Під час голосування за обрання до складу НАЗК екс-заступника міністра юстиції, члена антикорупційної групи РПР Руслана Рябошапки стався конфлікт. Його обрання підтримали п'ятеро із восьми членів комісії (троє поставили Рябошапку на перше місце, двоє - на друге; нині обирається два члени комісії). Натомість ще троє представників комісії дали Рябошапці найнижчі бали і заблокували його обрання. Серед тих, хто поставив низькі оцінки Рябошапці – Віктор Шлінчак, Леся Шевченко та перший заступник глави Мін'юсту Інна Севастьянова.

Севастьянова визнала, що занизила бали Рябошапці через "співпрацю із Лавриновичем (Олександр Лавринович - екс-міністр юстиції України – Ред.)" та не гідний брати участь у роботі НАЗК.

Інших членів комісії – Шлінчака та Шевченко, звинуватили у тому, що вони представляють інтереси Мінюсту, хоча мали б бути незалежними.

Рішення про обрання членів НАЗК було заблоковане. Комісія збереться знову ввечері 15 березня.

Нагадаємо, що  обрання членів НАЗК разом із переголосуванням законопроекту про електронне декларування,  є однією з двох вимог візової лібералізації для короткострокових поїздок до ЄС.

Питання електронного декларування нардепи мають розглянути на засідання Верховної Ради 15 березня. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції