Надання зброї і санкції проти Росії: стало відомо, про що говорили Тіллерсон і Порошенко

Держсекретар підтвердив готовність США сприяти врегулюванню конфлікту на Донбасі.

Державний секретар США Рекс Тіллерсон підтвердив готовність США сприяти врегулюванню конфлікту на Донбасі.

Про це він сказав під час зустрічі із президентом України Петром Порошенком у Вашингтоні, передає прес-служба Адміністрації президента.

"Рекс Тіллерсон підтвердив готовність США сприяти мирному врегулюванню ситуації на Донбасі. Держсекретар США підтвердив збереження санкцій проти Росії до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України", - йдеться у повідомленні.

ВідеоПорошенко і Трамп обговорили конфлікт на сході України та подальший тиск на Росію

Тіллерсон і Порошенко скоординували позиції напередодні зустрічі G20 у Німеччині щодо припинення російської агресії на Донбасі та повернення Криму. Порошенко представив пропозиції щодо більш активного залучення США до мирного процесу на Донбасі.

Також політики обговорили звільнення українських заручників, шляхи надання оборонної зброї Україні, посилення інвестиційного і торговельно-економічного співробітництва двох країн, шляхи інституціоналізації двосторонньої співпраці у безпековій сфері тощо.

Нагадаємо, 20 червня президент України Петро Порошенко вперше зустрівся із президентом США Дональдом Трампом. Порошенко зазначив, що дія санкцій Сполучених Штатів Америки проти Росії буде продовжуватись. Відповідаючи на питання, чи отримав глава держави чітке підтвердження від президента США, що санкції з Росії не будуть зніматись до тих пір, поки не буде повернуто Крим та не припиниться російська агресія проти України, Порошенко відповів ствердно. Більше подробиць про зустріч Порошенка і Трампа читайте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар