"Надто добре знаємо зловмисні методи РФ" – у МЗС України підтримали рішення Чехії про видворення 18 російських дипломатів

"Надто добре знаємо зловмисні методи РФ" – у МЗС України підтримали рішення Чехії про видворення 18 російських дипломатів

Фото: УНІАН

Кулеба наголосив, що подібні злочини не мають залишатися без покарання.

В українському МЗС висловили підтримку Чехії щодо висилки 18 російських дипломатів через імовірну причетність РФ до вибухів на складах боєприпасів у 2014 році. 

Про це написав у Twitter міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. 

Кулеба зауважив, що подібні злочини мають бути покарані і зауважив, що Україна надто добре знає "зловмисні методи РФ".

"Україна підтримує дії Чеської Республіки у відповідь на підтверджену правоохоронцями причетність Росії до вибухів на складах озброєнь 2014 року, які призвели до людських жертв. Ми в Україні надто добре знаємо зловмисні методи РФ. Такі злочини не мають залишатися без покарання", - написав український міністр.

Нагадаємо, 17 квітня стало відомо, що Чехія висилає з країни 18 російських дипломатів. Йдеться про нібито співробітників розвідки, яких ідентифікували під дипломатичним прикриттям.

Крім того, прем'єр Чехії Андрій Бабіш заявив про намір розсекретити документ щодо вибуху на складі боєприпасів в 2014 році, в причетності до якого підозрюють співробітників спецслужб РФ. Він також запевнив, що громадяни країни згодом теж матимуть можливість ознайомитися з розсекреченими документами.

Як повідомлялося, у ніч проти 18 квітня в Празі активісти облили кетчупом стіну довкола території посольства Росії в Чехії. За словами учасників заходу, кетчуп мовляв символізує кров загиблих під час вибуху боєприпасів у Врбетицях. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація