Перейти до змісту
Насоси і надувна лялька. Нардеп Тищенко пояснив "формулу Штайнмаєра"

Раніше він не міг пояснити, що означає Іловайська трагедія та хто очолює МОЗ.

Відомий ресторатор,  а віднедавна нардеп від фракції "Слуга народу" Микола Тищенко, відповідаючи на запитання журналістів не зміг чітко пояснити, що означає формула "Штайнмаєра", яку 1 жовтня у Мінську погодили учасники Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з урегулювання на Донбасі.

Відповідне відео опублікувало "Громадське".

Зокрема, у Тищенка запитали про "формулу Штайнмаєра" та розведення сил на окупованому Донбасі, а той, своєю чергою, спершу порівняв Україну з насосом, яку нібито побудували "попередники", наголосивши, що куди не візьмеш, усе щось не працює.

А коли у нього знову запитали, чи знає він, що передбачає ця формула, нардеп відговорювався загальними словами, а зрештою взагалі відповів словами про надувну ляльку.

"Я про формулу вже сказав. Це розведення. Найголовніше треба зрозуміти, тільки під наглядом ОБСЄ. І тільки за законами України. Усе, крапка", - сказав нардеп.

Після цього він почав обговорювати те, що взагалі немає жодного стосунку до дискусії. Тищенко став розповідати про надувну ляльку.

"То ви, наприклад, берете іграшку. Ляльку берете, от берете ляльку. Наприклад, надувну ляльку ви берете. Ви знаєте як з нею впоратись? Ось ляльку берете. І щоб знати як ... Чи, не знаю, машину, купуєте машину. Ви знаєте як з нею? Ось, щоб з нею впоратись треба інструкція", - невиразно додав нардеп.

Тищенко про «формулу Штайнмаєра»

‍♀️«Насос» та «надувна лялька» — журналісти запитали депутата «Слуги народу» Миколу Тищенка про «формулу Штайнмаєра», але відповідь не зрозуміли. Може ви зрозумієте?

Опубликовано hromadske.ua Среда, 2 октября 2019 г.

Нагадаємо, народний депутат Микола Тищенко за час роботи у ВР вже неодноразово потрапляв у скандали.  Зокрема, 29 серпня, у день засідання новообраної Верховної Ради, нардеп відповідаючи на запитання журналістки "Радіо Свободи", не зміг сказати, які події відбулися 29 серпня 2014 року. Тоді кореспондентка декілька разів поставила йому уточнювальні запитання щодо Іловайської трагедії, а Тищенко, своєю чергою уникав конкретних відповідей. Врешті, він заявив: "Мені що, два роки? Я більше до вас не підійду. Мені ж не два роки. Ви ставите мені такі питання, як дворічному хлопчику. Це перший і останній раз, коли я з вами спілкувався".

Вдруге він нагрубіянив журналістці того з ЗМІ, коли вона запитала ім'я нової очільниці Міністерства охорони здоров'я, натомість він порадив дівчині "попити водички". Журналістка обґрунтувала своє запитання тим, що нині суспільство підозрює "слуг народу" у тому, що вони не читають законопроєктів, за які голосують. Саме тому вона вирішила перевірити, чи так це насправді. Тищенко обурено відреагував на це: " А хто ви така, щоб мене перевіряти? Ну хто ви? Мій батько? Чи дружина? Хто ви, щоб перевіряти?".

Відео Микола Тищенко розповів, як провів ревізію у їдальні Верховної Ради

Звикає до ролі народного депутата ресторатор і телеведучий Микола Тищенко. Чоловік з’явився в Раді зі зламаною рукою та поділився причинами такого наслідку. Також Тищенко розповів, яких реформ потребує їдальня Верховної Ради.

Микола Тищенко розповів, як провів ревізію у їдальні Верховної Ради

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин