Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Надзвичайно здивований та розчарований декларацією Бюро ПАРЄ щодо Росії - Клімкін

Голова МЗС вважає, що цей документ підриває авторитет усієї Асамблеї.

Міністр іноземних справ України Павло Клімкін заявив, що він надзвичайно здивований і розчарований декларацією Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи про спільні цінності з РФ і про необхідність руху назустріч.

"Заявляючи про відданість демократії та діалогу, сьогодні цей керівний орган Асамблеї своїм рішенням поставив їх під сумнів", - заявив він.

Клімкін нагадав, що Росія продовжує показово ігнорувати заклики міжнародного співтовариства припинити агресію проти України і діє всупереч фундаментальним цінностям Ради Європи.

Глав МЗС нагадав, що з моменту запровадження санкцій проти РФ російська делегація розмовляла з ‪ПАРЄ‬ мовою ультиматумів і до цих пір продовжує вдаватися до шантажу.

"За цих умов заклик Бюро ПАРЄ скасувати санкції для відновлення діалогу з Росією підриває авторитет усієї Асамблеї", - заявив Клімкін.

"Подальші поступки агресору й окупанту будуть найгіршим сигналом для міжнародного співтовариства та означатимуть, що Росія, як і будь-яка інша держава, віднині можуть вільно і безкарно порушувати засадничі принципи Ради Європи. Переконаний, що організація, яка стоїть на захисті прав людини, демократії та верховенства права, не може собі дозволити перейти цю межу", - зазначив голова українського МЗС.

Нагадаємо, що 23 червня у Страсбурзі завершилися дебати у Парламентській асамблеї Ради Європи з приводу зняття санкцій з Росії. Більшість учасників виступили проти зняття санкцій з російської делегації, тож навряд чи вона повернеться до роботи в ПАРЄ.

Відео Російська делегація навряд чи повернеться до роботи в ПАРЄ

Залиште свій коментар

Вибір редакції