Надзвичайно здивований та розчарований декларацією Бюро ПАРЄ щодо Росії - Клімкін

Голова МЗС вважає, що цей документ підриває авторитет усієї Асамблеї.

Міністр іноземних справ України Павло Клімкін заявив, що він надзвичайно здивований і розчарований декларацією Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи про спільні цінності з РФ і про необхідність руху назустріч.

"Заявляючи про відданість демократії та діалогу, сьогодні цей керівний орган Асамблеї своїм рішенням поставив їх під сумнів", - заявив він.

Клімкін нагадав, що Росія продовжує показово ігнорувати заклики міжнародного співтовариства припинити агресію проти України і діє всупереч фундаментальним цінностям Ради Європи.

Глав МЗС нагадав, що з моменту запровадження санкцій проти РФ російська делегація розмовляла з ‪ПАРЄ‬ мовою ультиматумів і до цих пір продовжує вдаватися до шантажу.

"За цих умов заклик Бюро ПАРЄ скасувати санкції для відновлення діалогу з Росією підриває авторитет усієї Асамблеї", - заявив Клімкін.

"Подальші поступки агресору й окупанту будуть найгіршим сигналом для міжнародного співтовариства та означатимуть, що Росія, як і будь-яка інша держава, віднині можуть вільно і безкарно порушувати засадничі принципи Ради Європи. Переконаний, що організація, яка стоїть на захисті прав людини, демократії та верховенства права, не може собі дозволити перейти цю межу", - зазначив голова українського МЗС.

Нагадаємо, що 23 червня у Страсбурзі завершилися дебати у Парламентській асамблеї Ради Європи з приводу зняття санкцій з Росії. Більшість учасників виступили проти зняття санкцій з російської делегації, тож навряд чи вона повернеться до роботи в ПАРЄ.

Російська делегація навряд чи повернеться до роботи в ПАРЄ

Це питання розглядали на засіданні організації у Страсбурзі, й більшість учасників дебатів виступили проти. Дискусія завершилася годину тому. Утім, як зазначив голова української делегації Володимир Ар’єв, попереду нам ще належить добряче протидіяти кремлівському лобі, яке зараз значно посилюється. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: