"Нафіг з пляжу". Аваков закликав припинити роботу "Сбербанка" в Україні

Дата публікації
"Нафіг з пляжу". Аваков закликав припинити роботу "Сбербанка" в Україні

Арсен Аваков / УНІАН

Міністр вимагає негайної реакції НБУ. 

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков різко відреагував на рішення "Сбербанка" РФ обслуговувати осіб за "паспортами ДНР та ЛНР" і закликав припинити роботу банківської установи в Україні.

"Питання - скільки треба часу Національному банку України, щоб увести санкції відносно "Сбербанка России", що працює в Україні? Вважаю за необхідне негайну реакцію НБУ! "Сбербанк России" повинен припинити свою роботу в Україні", - наголосив глава Міністерства.

На думку Авакова, банк, який визнає документи маріонеткових режимів Кремля та анексію Криму не може вести роботу у нашій державі.

"Банк, який по суті обслуговує і підтримує незаконні режими бойовиків - по суті їх фінансує - буде і далі оперувати з грошима українців, заробляти прибуток на нас і інвестувати в бойовиків "ДНР/ЛНР"? Нафіг з пляжу!" - підсумував очільник МВС.

Нагадаємо, російські ЗМІ писали, що банки не РФ не обслуговують людей з паспортами фейковий "республік", самопроголошених в окремих районах Донецької та Луганської областей України. 

Прес-служба Кремля раніше повідомляла про підписання Володимиром Путіним указу про визнання так званих "паспортів" ОРДЛО

Президент Петро Порошенко у відповідь заявив, що визнавши "паспорти" "ДНР" та "ЛНР", президент РФ Володимир Путін учергове підтвердив, що окупацією Донбасу керують не бойовики-сепаратисти, а безпосередньо Кремль.

Легалізацію так званих "паспортів" терористичних "ЛНР" і "ДНР" засудила світова спільнота, зокрема негативно висловилися в посольстві США в Україні та в ОБСЄ, назвавши такі дії порушенням Мінських угод та підриванням мирних зусиль в Україні

Визнання Росією документів "ЛНР" та "ДНР" спричинило шквал обурення у світі

Визнання Росією документів "ЛНР" та "ДНР" спричинило шквал обурення у світі

 

Наступна публікація