Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Наколоті апельсинки" і "батя, я стараюся": куди поділася покинута Януковичем дружина

У Києві досі працює елітний салон краси коханки втікача.

Президент-утікач Віктор Янукович визнав, що покинув свою дружину Людмилу і живе у цивільному шлюбі з сестрою своєї кухарки Любов'ю Полежай. Подружжя Януковичів розпалося після 45 років шлюбу та народження двох синів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Людмила Янукович у поле зору телекамер потрапляла нечасто, однак ледь не кожна її медійна поява народжувала черговий конфуз, із якого сміялася вся країна. У 2004 р. під час "помаранчевої" революції жінка вперше з'явилася в загальнонаціональному ефірі з мітингу тодішнього антимайдану з твердженням, що прибічники Ющенка їдять "наколоті апельсинки". Як не намагалися піарники змалювати образ ідеального подружжя, відтоді всі бачили, що Янукович уникає з'являтись з дружиною на людях. А вона сама трималася так непевно і завжди на відстані, що на виборах 2007 року журналісти навіть не упізнали її, і коли вона стала біля кабінки, де голосував Янукович, на її адресу пролунало принизливе: "Жіночко, відійдіть!"

Під час шикування чоловіка в Межигір'ї Людмила жила в Донецьку. Їй намагалися створити якусь подобу світського життя: концерти, вистави, балет, але весь час з'являлася на цих акціях самотньою – без чоловіка та дітей. Навіть з днем народження Янукович привітав її лише телефоном – саме тоді в неї вихопилася інша фраза, що стала легендарною: "Батя, я стараюся!"

ВідеоЯнукович розлучився з дружиною та живе з сестрою своєї кухарки

При втечі з України Янукович вивіз із собою коханку Любов Полежай та навіть її собачку, а от законну дружину покинув напризволяще в охопленому вуличними акціями Донецьку. Нині втікач уже не приховує, він живе з іншою жінкою, а дружину остаточно покинув. Разом з ними мешкає і донька Полежай від першого шлюбу – Марія. Її рідний батько змирився з тим, що жодних контактів з донькою йому не дозволяють. "Ви ж розумієте, в нинішній ситуації залишається тільки чекати, що рано чи пізно вона захоче зі мною побачитися", - каже він.

За неофіційними даними, Людмила Янукович виїхала до Криму і живе там сама, намагаючись більше не потрапляти до об'єктивів преси. Її молодший син Віктор загинув і похований там само – на окупованому півострові. Чи підтримує з нею стосунки старший Олександр – невідомо. Любов Полежай залишається з Януковичем у російському вигнанні. Про неї дбають не лише там, але й у Києві, де досі спокійно працює її бізнес – елітні салони краси.

Кореспондент ТСН Марія Васильєва

Залиште свій коментар

Вибір редакції