Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Наливайченко звинуватив дніпропетровських чиновників у перешкоджанні розслідуванню гучного вбивства

СБУ має інформацію про дії угруповання на території Донецької та Луганської областей.

Глава Служби безпеки України Валентин Наливайченко звинуватив чиновників Дніпропетровської обласної державної адміністрації у підтримці озброєних злочинних угруповань.

За його словами, ці угруповання діють на території Донецької та Луганської областей.

"І злочинне угруповання, яке діяло в Донецькій і Дніпропетровській областях, і бандити, які застосовували зброю проти правоохоронців, і бандити, які викрадали людей - це єдине організоване злочинне угруповання, єдина банда. Саме вона звертається, а іноді навіть отримує підтримку, а ми обґрунтовано підозрюємо фінансування посадовими особами Дніпропетровської обласної державної адміністрації", - сказав Наливайченко.

Він також виступив із звинуваченнями на адресу посадових осіб Дніпропетровської ОДА, які нібито перешкоджають розслідуванню. "Всі посадові особи, особливо в Дніпропетровській обласній державній адміністрації зараз погрожують нашим слідчим, які через погрози застосування незаконних збройних формувань, зокрема, "Січ" - підприємство, яке нібито є охоронною структурою. Зараз нам погрожують застосуванням цих озброєних людей, щоб зупинити слідство і затримання вбивці", - заявив глава СБУ.

Крім того, Валентин Наливайченко, посилаючись на доручення президента України, повідомив, що правоохоронці мають роззброїти всіх осіб, які перебувають у будівлі "Укрнафти".

"Ми підтверджуємо незаконну діяльність групи осіб, в тому числі зі зброєю, яку зафіксували і МВС, і журналісти. Ми підтверджуємо, що діяльність так званої структури "Січ", яка називалася в тому числі "Крок" - це ті підприємства, які створені в Дніпропетровську. Ми підтверджуємо, що жодних законних підстав для діяльності цієї структури в Україні немає. І найближчим часом - вже є чіткі вказівки і президента, і, я так розумію, генеральний прокурор буде контролювати, щоб, по-перше, кожна людина, причетна до перебування в "Укрнафті", повинна бути роззброєна, якщо і були дозволи - вони повинні бути скасовані", - заявив Наливайченко.

Як стало відомо ТСН, у понеділок, 23 березня, очікується прес-конференція за участю заступника голови Дніпропетровської ОДА Геннадія Корбана, а також народних депутатів.

Під час зустрічі з представниками ЗМІ можуть прозвучати гучні заяви.

Нагадаємо, міністр МВС Арсен Аваков заявив про посилення режиму контролю законним власникам мисливської вогнепальної зброї.

У неділю, 22 березня, Аваков повідомив подробиці вбивства співробітника СБУ. За його даними, за затриманих контрабандистів, під час операції із затримання яких був розстріляний офіцер СБУ, заступився якийсь народний депутат із коаліції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції