Нам не потрібна третя революція: Турчинов очолив штаб партії "ЄС"

Дата публікації
Перегляди
20к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Нам не потрібна третя революція: Турчинов очолив штаб партії "ЄС"

Фото: УНІАН

Турчинов повертається в українську політику.

Екссекретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що вирішив очолити штаб, який створює партія Петра Порошенка "Європейська Солідарність". Про це він заявив на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Я намагаюся уникати публічності, яка вносить дискомфорт у життя нормальної людини. Але мені боляче спостерігати, як країна, яка ще з минулого року була штучно загнана в кризову парадигму, неухильно наближається до соціально-економічної катастрофи. Мені боляче спостерігати, як національна безпека і оборона, яким я присвятив частину свого життя, знову стають далеко не першим пріоритетом держави, що в умовах війни неприпустимо", - заявив він.

За його словами, в Україні знову є замовні справи і політичні переслідування.

"Тому сьогодні, як ніколи, необхідне єднання і консолідація всіх відповідальних патріотичних сил, всіх, хто здатен професійно діяти в екстремальних умовах багатовекторної кризи. В ХХІ столітті Україна вже пройшла через дві революції. Нам не потрібна третя. Більше того, в умовах російської військової агресії, яка не припиняється вже шість років, будь-яка революція та дестабілізація є вкрай небезпечними", - додав він.

На його думку, Україні потрібне мирне перезавантаження влади. "Нашій державі потрібні відповідальні професіонали, здатні зупинити руйнацію економіки, захистити країну та примусити всіх рахуватися з національними інтересами сильної і незалежної України. Мене не цікавить депутатський мандат чи державні посади, але щоб допомогти об’єднавчому процесу та підготувати якісні кадри ефективних управлінців, я прийняв пропозицію очолити штаб, який створює провідна українська опозиційна політична сила "Європейська Солідарність", - пояснив Турчинов.

Нагадаємо, раніше Турчинов заявив, що за збиття МН17 має нести покарання вище керівництво Російської Федерації.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
20к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація