Глава держави нині перебуває в США і зустрівся з українською діаспорою.

Президент України Петро Порошенко нині перебуває з офіційним візитом у США. Він уже зустрівся з українською діаспорою, біля меморіалу жертвам Голодомору у Вашингтоні.

"Все, що відбувається зараз в Україні, є в серці діаспори. Ми це відчуваємо, адже діаспора робить дуже багато для допомоги Україні. Завдяки зусиллям української громади військові, що отримали поранення в АТО, отримують у США необхідну підтримку і допомогу у лікуванні та реабілітації. Разом з українцями у всьому світі нам вдалось не просто зупинити російську агресію, а не дати здійснитись планам Путіна щодо відновлення російської імперії. За три роки вдалось відродити нову потужну українську армію, яка набула унікального досвіду", - зазначив Порошенко.

Президент також наголосив, що "Україна має фантастичну підтримку в Сполучених Штатах Америки". Порошенко має зустрітися з президентом США Дональдом Трампом та іншими високопосадовцями.

"І дуже важливо, що моя зустріч у Білому домі буде раніше, ніж зустріч Путіна. Це необхідно для того, щоб всі були озброєні інформацією і нікому не залишити жодного шансу на несправедливість".

За інформацією ТСН, президентська програма вівторка буде найнасиченішою - зранку Порошенко має зустрітися з віце-президентом Майком Пенсом, далі має відбутися зустріч сам на сам із президентом Трампом. Обидві зустрічі будуть закритими і, найімовірніше, свій прес-брифінг президент України проводитиме без свого американського колеги, хоча в цьому графіку таки можливі зміни.

Далі, за інформацією джерел, Порошенко зустрічатиметься зі спікером Палати представників Полом Райаном, міністром економіки і головою департаменту енергетики, з яким будуть обговорювати альтернативи "Північному потокові-2".

За даними джерел ТСН у Білому домі, призначення зустрічі з Порошенком має дати сигнал внутрішньому американському політикуму про те, що адміністрація проводить зустрічі з усіма сторонами і політика нинішнього Білого дому не є проросійською.

Є й інші сигнали: минулого тижня державний секретар США Рекс Тіллерсон упродовж слухань у комітеті з міжнародних зв'язків Палати представників говорив про можливу зміну формату і ймовірність виходу України або Росії з Мінських домовленостей, для створення іншої угоди.

За даними джерел ТСН, вірогідність обговорення між президентами США та України іншого формату, альтернативного "нормандському", також є дуже високою.

ВідеоПорошенко прибув до США для зустрічі з верхівкою американської влади

Залиште свій коментар