"Намагаються повісити або інкримінувати": Медведчук прокоментував справи, в яких йому мають вручити підозру

"Намагаються повісити або інкримінувати": Медведчук прокоментував справи, в яких йому мають вручити підозру

Фото: УНІАН

Медведчук заявив, що жодних підозр він ще не читав.

Лідер ОПЗЖ та кум Путіна Віктор Медведчук, який 12 травня прийшов на допит до Офісу генпрокурора, де йому мають вручити підозру, заявив, що оцінює це, як мовляв незаконне кримінальне переслідування і політичні репресії. Оголошені на учорашньому брифінгу підозри він називає справами, які йому "намагаються повісити або інкримінувати". 

Про це Медведчук заявив журналістам під Офісом генпрокурора.

"Я не можу коментувати щодо якихось родовищ. Тим паче через якісь передачі інформації. Тому що я цю підозру не читав, мені її не вручали. Я не готовий сьогодні поки говорити про те, що мені намагаються вручити або що намагається зробити Генеральна прокуратура. Я це оцінюю як дії, спрямовані в порядку політичних репресій і незаконного кримінального переслідування мене, щодо яких пан Зеленський погрожував ще в 2019 році. Вони поступово реалізуються через правоохоронну систему, що є прикрим. На жаль, хочу зазначити, що певні правоохоронні органи пішли на це", - заявив він.

Крім того, коментуючи підозру у справі про розкрадання державних надр, Медведчук заявив, що не знає про це родовище і каже, що жодного стосунку до нього не має. Крім того, нардеп заявив, що розцінює оголошені заяви на учорашнього брифінгу як тиск на слідство, і у подальшому на суд.

Наприкінець Медведчук додав, що йому "намагаються повісити або інкримінувати": "Те, що я чув із ЗМІ, поки що не вміщується у моєму розумінні того, як це могло бути, і чому сьогодні є якісь підстави, щоб про це говорити".

Нагадаємо, 11 травня до будинку Медведчука прийшла з обшуками СБУ. Тоді ж Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова підписала підозру в держзраді народним депутатам від ОПЗЖ Віктору Медведчуку та Тарасу Козаку.

Раніше Медведчук, коментуючи підозру у держзраді та обшуки, заявив, що вважає її сфабрикованою через "його принципову політичну позицію". 

Новини України: силовики намагалися обшукати будинок Медведчука, але чи вдалося їм увійти - невідомо

Новини України: силовики намагалися обшукати будинок Медведчука, але чи вдалося їм увійти - невідомо

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1000
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація