Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нардеп Береза відреагував на вимоги Кадирова вибачитися перед російською пропагандисткою

Депутат не збирається наймати охорону.

Народний депутат України Борислав Береза вважає, що йому немає за що вибачатися перед російською пропагандисткою Ольгою Скабєєвою.

Про це він сказав у коментарі Громадському.

Інцидент трапився минулого тижня у кулуарах Парламентської асамблеї Ради Європи. Скабєєва заважала давати інтерв'ю віце-спікеру Верховної Ради Ірині Геращенко. Один з журналістів відштовхнув росіянку, а Береза відтіснив її і став між нею та Геращенко.

Цей випадок набув широкого розголосу у російських ЗМІ та у соціальних мережах. Глава Чечні Рамзан Кадиров пригрозив Березі "дзвінким ляпасом" за "образу" Скабєєвої.

Народний депутат зазначив, що на його думку, Служба безпеки України має визначати, чи є слова Кадирова погрозою. "Я вважаю, що якщо би щось було більш менш серйозне, вони мені б повідомили", — сказав Береза.

Нардеп розповів, що ходить вулицями Києва без охорони, їздить як автівкою, так і громадським транспортом, і не збирається щось змінювати.

Нагадаємо, 24 січня ПАРЄ ухвалила резолюцію щодо ситуації в Азовському морі та Керченській протоці, де Росія напала на українські кораблі та захопила судна разом із екіпажем.

Після засідання у кулуарах асамблеї представники російських телеканалів намагались зривати коментарі української делегації. Зокрема, під час коментарів першого віце-спікера українського парламенту Ірини Геращенко російська журналістка Ольга Скабєєва постійно її перебивала та вставляла власні коментарі. За це їй кілька разів робили зауваження журналісти, а згодом один із них штовхнув Скабєєву. Одразу після цього перед нею став народний депутат України Борислав Береза, який намагався заблокувати російській журналістці доступ до Геращенко.

Відео ПАРЄ закликала Москву негайно звільнити полонених український моряків

За документ, що засуджує російську агресію, проголосували 103 делегати. Термін військовополонені вирішили не згадувати, натомість до резолюції додали компромісну поправку, що захоплені українці підпадають під дію "міжнародного гуманітарного права, включаючи Женевські конвенції". 

ПАРЄ закликала Москву негайно звільнити полонених український моряків

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції