Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нардеп Дубневич після оголошення підозри переписав свою компанію на сина – САП

Прокуратура вважає, що він намагається уникнути арешту підприємства.

Народний депутат Ярослав Дубневич, якого суд заарештував з правом внесення застави у 90 млн грн, після оголошення підозри 31 жовтня переписав свою компанію ТОВ "Агропромислове підприємство "Львівське" на сина Юрія. 

Про це під час судового засідання повідомив прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Віталій Пономаренко, передає Громадське.

До 31 жовтня власником компанії були сам Ярослав Дубневич, а також його брат Богдан та племінник. ТОВ "Агропромислове підприємство "Львівське" є засновником "Корпорації КРТ", яка фігурує у кримінальному провадженні.

Прокуратура вважає, що таким чином депутат перешкоджає кримінальному провадженню і прагне, щоб на фірму не могли накласти арешт.

Сам Дубневич стверджує, що переоформлення відбулось давно, це "не робиться за один день". За його словами, 31 жовтня він перебував на засіданні Верховної Ради, а 30 жовтня брав участь у роботі парламентського комітету.

Нагадаємо, спочатку Вищий антикорупційний суд обрав нардепу Ярославу Дубневичу запобіжний захід у вигляді внесення застави розміром 100 млн гривень протягом 5 днів від дня оголошення ухвали. 

За версією слідства, Дубневич лобіював виділення грошових коштів з бюджету "Укрзалізниці" на закупівлю товарів у підконтрольних йому підприємств. Фінансові втрати від реалізації схеми становили понад 93 млн грн.

Верховна Рада України на засіданні 31 жовтня за поданням Генпрокуратури зняла недоторканність для притягнення до відповідальності народного депутата Ярослава Дубневича. Сам фігурант називає провадження політично вмотивованим і пов’язує його з відмовою голосувати за потрібні владі закони.

Відео 100 мільйонів гривень застави Вищий антикорупційний суд призначив нардепу Дубневичу

Дубневичу оголосили підозру щодо організації прибуткової схеми "Укрзалізниці". Прокуратура вважає, що це завдало державі збитків на 93 мільйони гривень. Сам нардеп, якого колеги позбавили імунітету, усі звинувачення відкидає і вважає, що це політичне переслідування. Суд призначив заставу на 7 мільйонів більшу, аніж просили прокурори.    

100 мільйонів гривень застави Вищий антикорупційний суд призначив нардепу Дубневичу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції