Нардеп Гончаренко виступив за вибіркове перекриття кордону з Росією

Депутат проти того, щоб вводити візовий режим для усіх росіян.

Народний депутат України від "Блоку Петра Порошенка" Олексій Гончаренко підтримує закриття кордону з Росією, але не для всіх громадян цієї країни.

Про це він заявив в ефірі ток-шоу "Право на владу" на каналі 1+1.

Гончаренко вважає, що потрібно повністю закрити кордон для деяких груп росіян, зокрема, для російських журналістів. "Нема в Росії журналістів, там нема свободи слова. В кращому випадку – пропагандист, у гіршому – розвідник", - сказав він.

Депутат проти того, щоб візи вводилися "для бабусі, у якої тут живе донька з онуками" чи "народного артиста Росії Йосипа Райхельгауза, одесита, який є сьогодні громадянином Росії, але виступає за Україну".

На думку Гончаренка, Україна сьогодні не в змозі організувати видачу віз громадянам Росії.

"Ті українські дипломатичні сили, які є у Росії, зараз не в змозі організувати видачу віз громадянам Російської Федерації, абсолютно нормальним людям, які там теж є. Тобто ми маємо в країні, яка дійсно веде війну проти України, розширювати дипломатичну мережу у Росії, витрачати на це гроші українських платників податків. Нащо?", - сказав депутат.

Як відомо, питання про можливість візового контролю підняв спікер Верховної Ради Андрій Парубій після затримання у Москві українського журналіста Романа Сущенка. Українські депутати оцінили цю ініціативу здебільшого схвально, однак не всі впевнені в тому, що в парламенті вистачить голосів для ухвалення відповідного звернення до Кабінету міністрів.

ВідеоПерекривати кордон з Росією треба, але не для всіх – Гончаренко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: