Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нардеп і троє керівників Нацгвардії отримали генеральські звання

За два дні звання генерала отримали 12 людей.

Президент Петро Порошенко своїм указом присвоїв генеральські звання народному депутату Андрію Кожем'якіну і трьом керівникам Національної гвардії.

Відповідні укази з'явилися на сайті президента.

Кожем'якін отримав звання генерал-лейтенанта. Він є народним депутатом від "Батьківщини", головою Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

З 1988 по 2006 рік працював у спецслужбі України, в різні роки був заступником та радником голови СБУ. Окрім того, у 2008-2010 роках Кожем'якін був радником Юлії Тимошенко, коли вона займала посаду прем'єр-міністра України. У 2005 році майбутній народний депутат отримав звання генерал-майора.

Звання генерал-майора від Порошенка отримали начальник управління спецоперацій Нацгвардії України Хусейн Вісханов, начальник центрального теруправління НГУ Олександр Набок і начальник управління зв'язку та інформатизації НГУ Володимир Щербина.

Нагадаємо, напередодні Петро Порошенко своїм указом присвоїв генеральські звання вісьмом працівникам СБУ, у тому числі голові спецслужби Василю Грицаку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції