Нардеп Котвіцький задекларував елітного одягу на понад 400 тис. грн

У деклараціях зазначаються сумка від Christian Dior та пальто від елітного бренду Loro Piana.

На сайті Єдиного державного реєстру декларацій народний депутат від "Народного фронту" Ігор Котвіцький задекларував зміну свого майнового стану.

У декларації нардеп вказав придбану 30 вересня 2016 року куртку Brunello Cucinelli вартістю 101 474 грн, костюм тієї ж марки за 109 615 грн, сумку від Christian Dior за 95 950 грн та пальто Loro Piana за 127 933 грн.

Депутат також є бізнес-партнером і близьким соратником до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Торік в інтерв'ю Українській правді міністр визнав, що контроль над компанією частково зберігає депутат від "Народного фронту", його бізнес-партнер і близький соратник Ігор Котвіцький.

"Котвіцький на частинах активів дійсно залишився при цих частках. Тому що я тоді вийшов повністю, а він залишився при частці. Більш того, його команда досі займається за контрактом менеджментом деяких компаній", – сказав Аваков.

Варто зазначити, що за 2014 рік Котвіцький на рахунках у банках та інших фінансових установах мав 970,92 млн грн. Крім того, збільшилась загальна сума його сукупного доходу з 26,06 до 71,9 млн грн.

У 2015 році Котвіцький був бізнес-партнером сім'ї міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. На момент обрання нардепом він був членом спостережної ради – віце-президентом ПАТ "Інвестор", яке спеціалізується на наданні інформаційних, консультативних та маркетингових послуг, оптової торгівлі, а також оренді офісних приміщень.

Головою наглядової ради – президентом ПАТ "Інвестор" до 2013 року був сам Арсен Аваков, а зараз цю посаду обіймає його дружина – Інна Авакова. Згідно з офіційною інформацією Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України, станом на 2013 рік Інна Авакова володіла 42,064% акцій ПАТ "Інвестор", ще 1,69% належали сину Олександру Авакову, а 9,566% мав Котвіцький.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: