Нардеп Кучеренко написав заяву до поліції на депутата зі "Слуги народу", який його обматюкав

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він називав депутатів із монобільшості "клоунами" та "д*білами".

Народний депутат від фракції "Батьківщина" Олексій Кучеренко написав заяву до поліції на іншого депутата зі "Слуги народу" Максима Ткаченка, який напередодні обматюкав його під час суперечки.

Про це Кучеренко написав на своїй сторінці у Facebook.

"Я завжди розумів, що таке старші і досвідчені колеги, що таке субординація і що таке людська мораль. Саме тому я подав заяву в поліцію з приводу сьогоднішнього інциденту з депутатом від "Слуги народу" і його хуліганською поведінкою. Аналогічну заяву буде передано до Комітету з регламенту і депутатської етики", - зазначив він.

За його словами, він готовий забрати заяву і забути про цей інцидент, якщо нардеп Ткаченко публічно вибачиться перед ним з трибуни парламенту.

"В іншому випадку - гарантую доведення наслідків цього неподобства до логічного кінця!" - пояснив Кучеренко.

Я не кровожадный и не мстительный человек. Я сам был депутатом в 37 и главой ОДА в 39. Я всегда понимал, что такое...

Опубліковано Alexey Kucherenko Четвер, 6 лютого 2020 р.

Нагадаємо, 6 лютого під час ранкового засідання парламенту сталася нецензурна перепалка між нардепом від "Слуги народу" та парламентарем від "Батьківщини". Нардеп від "Батьківщини" Олексій Кучеренко звернувся до віцеспікера парламенту Руслана Стефанчука і попросив заспокоїти "бородатого д*біла", а згодом назвав депутатів від "Слуги народу" "клоунами малолітніми". У відповідь Ткаченко заявив: "Зараз за клоуна бл*дь... За клоуна ви зараз п*зд* отримаєте".

Відео Як Разумков відчитав депутатів після бійок у Раді

6 лютого у Верховній Раді після низки сутичок та кількох перерв народні депутати взялася за розгляд законопроекту про ринок землі у другому читанні. Голова Ради Дмитро Разумков у своєму виступі за трибуною закликав депутатів дотримуватися домовленостей і Регламенту. За його словами, сьогодні ”багато хто” штовхає депутатів на те, аби в парламенті ”знову була бійка і кров”.

Як Разумков відчитав депутатів після бійок у Раді

Залиште свій коментар

Вибір редакції